GI Malepszy – FC Reiter 1:2 (koniec)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
1:2 (1:1)
FC Reiter Toruń
Niedziela 01.03.2020, 17:00 • Hala Trapez, Leszno • FOGO Futsal Ekstraklasa • 17. kolejka

28:24
    Gol dla FC KJ Toruń! Strzelcem bramki MIKOŁAJ WASZAK.

Drużyna z Torunia ponownie na prowadzeniu w Lesznie. Szybka akcja, piłka trafiła do ustawionego blisko pola bramkowego Mikołaja Waszaka, a ten nie użył pełnej mocy, a technicznym uderzeniem po ziemi pokonał Michała Długosza.

19:09
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Bramkę z 10 metrów zdobywa JAN MARTIN.

Płaskie uderzenie z przedłużonego rzutu karnego obok Kamila Naparły i w ostatniej minucie pierwszej połowy Jan Martin doprowadził do remisu.

13:10
    Gol dla FC KJ Toruń! Strzelcem bramki MARCIN MRÓWCZYŃSKI.

Niewykorzystane sytuacje mszczą się również, a może przede wszystkim w futsalu. Nie było gola dla GI Malepszy Futsalu Leszno z przedłużonego rzutu karnego, a niewiele później na prowadzeniu znalazł się FC KJ Toruń. Marcin Mrówczyński otworzył wynik.

Gole: 20. Martin (10 m rzut karny) – 14. Mrówczyński, 29. Waszak

Kartki:   14. Molicki (LES) – 6. Wojciechowski (FCT), 12. Mrówczyński (FCT)

GI Malepszy Arth Soft Leszno: Długosz (Budych) – Pietruszko, Molicki, Radliński, S. Wojciechowski – Niedźwiedzki, Synowiec, Bartnicki, Martin, Kruszyński, Witek, Siecla, Olszak.

FC Reiter Toruń: Naparło (Iwański) – M. Wojciechowski, Mikołajewicz, Waszak, Elsner – Stolarski, Jekiełek Spychalsk, Kriezel, Cyman, Mrówczyński.

Sędzia I: Paweł Wałęga
    Sędzia II: Jan Gawle
    Sędzia III: Adrian Skorczak
    Sędzia czasowy: Marcin Łuczak