Legionovia – Lech II P. 0:0 (koniec) | Błękitni – Stal S. W. 0:0 (koniec) | Skra – Toruń 1:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Garbarnia 1:0 (koniec) | Stal Rz. – Polkowice 1:2 (koniec) | Bytovia – Resovia 1:0 (koniec)
Olimpia E. – GKS K. 3:1 (koniec)
Błękitni Stargard
0:0 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 07.03.2020, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 22. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:55:16)

Piłkarze postanowili chyba być solidarni z kibicami, którzy nie mogli zobaczyć tego meczu na żywo. Śmiało można powiedzieć, że nic Państwo nie stracili. 0:0 po generalnie bezbarwnym. Pierwsza połowa ze wskazaniem na Stalówkę, po przerwie aktywniejsi Błękitni, ale wielkiego widowiska nie było.

90+4

90+3
    Dawid Pietrzkiewicz musiał zachować czujność, ponieważ jego kompani sprokurowali rzut wolny blisko linii pola karnego. Zagrożenie nie okazało się jednak poważne i za moment będzie można powiedzieć, że taki wynik jaka atmosfera.

90
    Szymon Jarosz napomniany żółtą kartką.

90
    Doliczony czas.

89
    Strata Michała Cywińskiego blisko linii pola karnego przeciwnika. Jest jednak gwizdek i jeszcze Błękitni mogli spróbować strzelić gola z rzutu wolnego.

87
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Płonka, na boisku pojawia się Szczutowski.

85
    Gospodarze z piłką na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

82
    Dłużej w posiadaniu piłki Błękitni, ale Stalówka odpowiedziała jednym niebezpiecznym atakiem i też szuka tej jedynej szansy na rozstrzygnięcie pojedynku.

80
    Błękitni szukają potwierdzenia golem przewagi liczebnej, natomiast przyjezdni stracili rezon i ograniczają się do pracy na własnej połowie boiska.

78
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Fidziukiewicz, na boisku pojawia się Kiercz.

77
    Michał Cywiński napomniany żółtą kartką za faul w centrum boiska.

76
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Szrek, na boisku pojawia się Kompanicki.

75
    Dawid Pietrzkiewicz bohaterem Stali Stalowa Wola! Piękna interwencja doświadczonego bramkarza po uderzeniu z półwoleja Huberta Sadowskiego. Jeszcze próba dobitki, ale Błękitnym nie udało się wpakować futbolówki z bliska do siatki, a było ich dwóch.

74
    Szymon Jopek napomniany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką za faul na Mateuszu Bochnaku.

73
    Kolejne konfrontacje w centrum boiska, a piłka w znacznej odległości od bramek Dominika Sasiaka oraz Dawida Pietrzkiewicza.

70
    Szymon Jopek napomniany żółtą kartką za przewinienie na rozpędzającym się przeciwniku.

70
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Bochnak.

Gole:

Kartki:   77. Cywiński (BSS) – 16. Chromiński (SSW), 49. Szifer (SSW), 66. Ciepiela (SSW), 70. Jopek (SSW), 90. Jarosz (SSW)   74. Jopek (SSW)

Błękitni Stargard: Sasiak – Szrek (76. Kompanicki), Ostrowski, Sadowski, Sitkowski, Theus, Krawczun, Gawron (58. Paczuk), Łysiak, Sanocki (70. Bochnak), Cywiński.

Zmiany: Skuza – Konopski, Sawczak, Bednarski, Polkowski, Jabłoński, Kompanicki, Bochnak, Paczuk.

Stal Stalowa Wola: Pietrzkiewicz – Mroziński, Jarosz, Witasik, Sobotka, Stelmach, Jopek, Szifer (59. Ciepiela), Chromiński (59. Zmorzyński), T. Płonka (87. Szczutowski), Fidziukiewicz (78. Kiercz).

Zmiany: Korziewicz – Waszkiewicz, Zmorzyński, Hudzik, Kiercz, Ciepiela, Szczutowski.

Sędziowie: Maciej Pelka (Poznań)