Amiens – Saint-Étienne | 0:0 (poz.) | | | Angers – Rennes | 0:0 (poz.) | | | Dijon – Lyon | 0:0 (poz.) |
Lille – Reims | 0:0 (poz.) | | | Monaco – Metz | 0:0 (poz.) | | | Montpellier – Bordeaux | 0:0 (poz.) |
Nice – Nantes | 0:0 (poz.) | | | PSG – Brest | 0:0 (poz.) | | | Strasbourg – Olympique | 0:0 (poz.) |
Toulouse – Nîmes | 0:0 (poz.) |
FK Mińsk – Żodzino | 2:5 (koniec) | | | Rukh Brest – Gorodeya | 1:1 (koniec) | | | Dinamo M. – Slutsk | 1:2 (koniec) |
finał
Dinamo Mińsk
1:2
(0:1)
SFC Slutsk
81
|
Zmiana w drużynie Dinamo Mińsk: z boiska schodzi Vladislav Klimovič, na boisku pojawia się Kirill Vergejčik.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Dinamo Mińsk: z boiska schodzi Jevgenij Šikavka, na boisku pojawia się Danilo.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie SFC Slutsk: z boiska schodzi Abdoul Gafar, na boisku pojawia się Jurij Tětěrenko.
|
|
62
|
Zmiana w drużynie SFC Slutsk: z boiska schodzi Alan Korojev, na boisku pojawia się Marat Burajev.
|
|
61
|
Zmiana w drużynie Dinamo Mińsk: z boiska schodzi Marko Pavlovski, na boisku pojawia się Michail Kozlov.
|
|
40
|
Zmiana w drużynie SFC Slutsk: z boiska schodzi Jevgenij Veljko, na boisku pojawia się Alexandr Aňukevič.
|
Gole:
86. Bručić (Kozlov M.) – 22. Salou, 52. Gafar (Mohammed)
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 9:2. Strzały niecelne: 9:3. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 4:1. Foule: 15:14.
Sędziowie: Stěcurin – Gerasimuk, Kosovec
Widownia:
Kartki: 20. Olechnovič (MNK), 75. Burajev (MNK) – 19. Obrazov (SLUT), 26. Kozlov J. (SLUT), 37. Pankratov (SLUT), 90+4. Salou (SLUT)
Spudłowany karny!: 39. Ivan Bachar (MNK), nietrafiony
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 9:2. Strzały niecelne: 9:3. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 4:1. Foule: 15:14.
Dinamo Mińsk:
Plotnikov – Šitov, Goropevšek, Dinga, Bručić – Olechnovič – Rios, Pavlovski (61. Kozlov M.), Klimovič (81. Vergejčik), Šikavka (73. Danilo) – Bachar
Zmiany: Ruděnok – Demčenko, Čiž, Chalimončik, Kim, Kozlov M., Švecov, Danilo, Vergejčik
Trener:
SFC Slutsk: Pankratov – Takulov, Koanda, Obrazov, Trubilo – Salou – Veljko (40. Aňukevič), Umar, Kozlov J., Korojev (62. Burajev) – Gafar (73. Tětěrenko)
Zmiany: Branovec – Burajev, Čebotajev, Semjonov, Tětěrenko, Aňukevič, Bobko
Trener:
Zmiany: Ruděnok – Demčenko, Čiž, Chalimončik, Kim, Kozlov M., Švecov, Danilo, Vergejčik
Trener:
SFC Slutsk: Pankratov – Takulov, Koanda, Obrazov, Trubilo – Salou – Veljko (40. Aňukevič), Umar, Kozlov J., Korojev (62. Burajev) – Gafar (73. Tětěrenko)
Zmiany: Branovec – Burajev, Čebotajev, Semjonov, Tětěrenko, Aňukevič, Bobko
Trener:
Sędziowie: Stěcurin – Gerasimuk, Kosovec
Widownia: