Polkowice – Legionovia 1:2 (kon.) | Toruń – St. Rzeszów 1:4 (kon.) | Gryf – Pogoń Sdl. 2:3 (kon.)
Lech II P. – Gar. Kraków 2:2 (kon.) | Resovia – Błękitni 1:1 (kon.) | Stal St.Wola – Ol. Elbląg 2:2 (kon.)
Znicz – Bytovia 0:2 (kon.) | Widzew – Skra Częstochowa 1:2 (kon.) | GKS K. – Górnik Ł. 2:1 (kon.)
koniec
Stal Stalowa Wola
2:2 (0:1)
Olimpia Elbląg
środa 03.06.2020, 17:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • eWinner 2. Liga • 23. kolejka
   
  Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:06:00)
   
  Wielkie emocje w Stalowej Woli do ostatnich minut pierwszego spotkania po blisko trzymiesięcznej przerwie w rozgrywkach. Olimpia Elbląg była groźniejsza przez większą część pojedynku i nadawała ton boiskowym wydarzeniom. Po golu na 2:0 Cezarego Demianiuka wszystko wskazywało na to, że podopieczni Adama Noconia wywalczą komplet punktów. W końcówce jakby jednak opadli z sił, a rewelacyjnym finiszem popisała się Stal. Zmiennik Kacper Śpiewak najpierw zdobył gola kontaktowego, a następnie już w doliczonym czasie doprowadził do remisu 2:2. Podział punktów, z którego zdecydowanie bardziej zadowoleni muszą być gospodarze. Olimpijczycy będą wracać do domów rozczarowani.
   
  90+4
  Koniec meczu.
   
  90+3
  Tomasz Sedlewski napomniany żółtą kartką za przewinienie w środku pola.
   
  90+2
  Gol dla Stali St. Wola!
  Strzelcem bramki KACPER ŚPIEWAK.

  Euforia w Stalowej Woli, ponieważ podopieczni Szymona Szydełki doprowadzili do remisu. W pewnym momencie nic nie wskazywało na to, że gospodarze zapunktują w tym spotkaniu, ale kluczowe okazało się wejście z ławki rezerwowych Kacpra Śpiewaka. Zmiennik strzelił kolejnego gola po dośrodkowaniu Michała Fidziukiewicza. Wielkie emocje na finiszu meczu!
   
  90
  Doliczony czas.
   
  90
  Żółtą kartkę otrzymuje Wiktor Stępniowski za faul na połowie przeciwnika krótko po pojawieniu się na murawie.
   
  89
  Gol dla Stali St. Wola!
  Strzelcem bramki KACPER ŚPIEWAK.

  Trafienie kontaktowe zmiennika w przedostatniej minucie regulaminowej i czekają nas jeszcze emocje w końcówce spotkania. Piłka wrzucona w pole karne Olimpii Elbląg została strącona przez Kacpra Śpiewaka i spokojnie poleciała w pobliże okienka bramki Sebastiana Madejskiego.
   
  87
  Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi M. Płonka, na boisku pojawia się Stępniowski.
   
  85
  Cezary Demianiuk poluje na hat-tricka. Próba przelobowania bramkarza Stali Stalowa Wola nieskuteczna. Po chwili autor dubletu rzucił się szczupakiem do dośrodkowania, jednak spóźnił się o ułamek sekundy.
   
  83
  Jakby opadli z sił podopieczni Adama Noconia, jednak Stal Stalowa Wola nie potrafi tego wykorzystać, pomimo stwarzania coraz większej liczby sytuacji podbramkowych.
   
  81
  Ponownie Michał Fidziukiewicz, który tym razem oddał strzał głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Piłka poleciała prosto w dłonie popisującego się gibkością Sebastiana Madejskiego.
   
  79
  Potworne zamieszanie w pobliżu bramki Olimpii Elbląg, ale futbolówka nie wylądowała w siatce. Serię uderzeń zakończył Michał Fidziukiewicz, jednak kopnięta przez niego piłka odbiła się rykoszetem i przeturlała obok słupka.
   
  76
  Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Prytuliak, na boisku pojawia się Jabłoński.
   
  76
  Dominik Chromiński napomniany żółtą kartką za spóźnione wejście w nogi uciekającego przeciwnika.
   
  75
  Kwadrans do końca podstawowego czasu i drużyna z Elbląga sprytnie gasi jakikolwiek impet oraz entuzjazm, który mógłby pozostać w szeregach Stali Stalowa Wola.
   
  73
  Klaudiusz Krasa napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie blisko linii bocznej boiska.

  Sebastian

  Bramki: 89. Śpiewak, 90+2. Śpiewak – 24. Demianiuk, 68. Demianiuk

  Kartki:   21. Płonka (SSW), 47. Mroziński (SSW), 76. Chromiński (SSW), 90. Stępniowski (SSW) – 73. Krasa (OLE), 90+3. Sedlewski (OLE)


  Stal Stalowa Wola: Pietrzkiewicz – Mroziński, Kiercz, Witasik, Sobotka (62. Zmorzyński), M. Płonka (88. Stępniowski), Stelmach (61. Waszkiewicz), Szifer, Chromiński, Szczutowski (69. Śpiewak), Fidziukiewicz.

  Rezerwowi: Korziewicz – Waszkiewicz, Stępniowski, Zmorzyński, Hudzik, Śpiewak, T. Płonka, Jarosz, Tłuczek.

  Olimpia Elbląg: Madejski – Balewski, Lewandowski, Wenger, Sedlewski, Kiełtyka, Kuczałek, Krasa, Demianiuk, Prytuliak (76. Jabłoński), Brychlik.

  Rezerwowi: Rutkowski – Rozumowski, Morys, Bednarski, Ryk, Jabłoński, Branecki.

  Sędziowie: Paweł Kukla (Kraków)