Radomiak – Odra O. 0:0 (koniec) | GKS T. – Zagłębie S. 1:1 (koniec)
GKS Tychy
1:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec
Czwartek 04.06.2020, 20:40 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • 23. kolejka

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały na bramkę: 19:11. Strzały niecelne: 17:8. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 1:2. Faule: 16:29. (22:36:26)

Sosnowiczanie na zwycięstwo na tym stadionie będą musieli jeszcze poczekać. W dość pechowych okolicznościach Zagłębiacy remisują w Tychach 1:1. Sosnowiczanie otworzyli wynik w pierwszej połowie strzelając bramkę z rzutu karnego. Tyszanie doprowadzili do wyrównania w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

90+3

90+3
    Gol dla GKS-u!
    Moneta strzela bramkę uderzeniem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

90+3
    Chyba ostatnia szansa dla gospodarzy. Rzut wolny ok. 25. metrów od bramki Stępniowskiego.

90+1
    Małecki walczył w polu karnym rywala z Sołowiejem. Doświadczony pomocnik domagał się rzutu rożnego, jednak od bramki zacznie Jałocha. Chwilę później sosnowiczanie przejmują piłkę. Mularczyk wpadł w pole karne rywala i oddał strzał. Na linii uderzenia znalazł się jeden z obrońców.

90+1
    O trzy minuty przedłużona zostaje druga odsłona tego pojedynku.

90
    Grzeszczyk uderzył zza pola karnego. Piłka mija bramkę Zagłębia.

89
    Radkowski czujny w obronie i wybija piłkę na aut.

88
    Spore zamieszanie w polu karnym Zagłębia. Akcja kończy się faulem na Benecie.

87
    Piasecki fauluje rywala w walce o piłkę.

87
    Polczak wygrał pojedynek z napastnikiem gości i od bramki zacznie Stępniowski.

86
    Mularczyk oddał strzał z dystansu, ale piłka mija słupek bramki Jałochy.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Mańka (GKS Tychy).

84
    Grzeszczyk wywalczył aut na połowie gości.

83
    Na spalonym złapany Piasecki.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Biernat (GKS Tychy).

82
    Mularczyk faulowany w środkowej części boiska.

79
    Dośrodkowanie w pole karne przez Monetę. Blokują sosnowiczanie i będzie jeszcze jeden róg.

Damian Apostolski

Gole: 90+3. Moneta – 33. Piasecki

Kartki:   82. Biernat (GKT), 85. Mańka (GKT) – 19. Karbowy (SOS), 45. Ryndak (SOS)

Strzały celne: 19:11. Strzały niecelne: 17:8. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 1:2. Foule: 16:29.
    GKS Tychy: Jałocha – Mańka, Biernat, Sołowiej, Kallaste (63. Moneta)– K. Piątek (46. Szumilas), Kristo, Grzeszczyk, Biegański (73. Kasprzyk), Steblecki – Piątkowski.

Zmiany: Igaz – J. Piątek, Kasprzyk, Moneta, Staniucha, Kamavuaka, Połap, Pańkowski, Szumilas.

Zagłębie Sosnowiec: Stępniowski – Ryndak, Radkowski, Polczak, Beneta – Szwed (65. Rubio), Babiarz, Karbowy (59. Hołota), Pawłowski (69. Mularczyk), Małecki – Piasecki.

Zmiany: Perdijić – Łopata, Mularczyk, Rubio, Sinior, Hołota, Seedorf.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak – Zbigniew Szymanek, Damian Rokosz