Puszcza – Miedź | 0:1 (koniec) | | | GKS T. – Termalica | 1:0 (koniec) |
Olimpia E. – Pogoń Sdl. | 1:0 (koniec) | | | Znicz – Legionovia | 4:0 (koniec) | | | Resovia – Garbarnia | 1:2 (koniec) |
Stal S. W. – Lech II P. | 2:1 (koniec) | | | Błękitni – Górnik Ł. | 1:2 (koniec) | | | Gryf – Stal Rz. | 0:2 (koniec) |
GKS K. – Polkowice | 1:2 (koniec) | | | Bytovia – Skra | 1:1 (koniec) | | | Widzew – Toruń | 1:1 (koniec) |
Bournemouth – Newcastle | 1:4 (koniec) | | | Arsenal – Norwich | 4:0 (koniec) | | | Everton – Leicester | 2:1 (koniec) |
West Ham – Chelsea | 3:2 (koniec) |
Alaves – Granada | 0:0 (poz.) | | | Valencia – Bilbao | 0:0 (poz.) | | | Real Betis – Villarreal | 0:2 (koniec) |
Valladolid – Levante | 0:0 (koniec) |
Dunajska – Slovan | 1:3 (koniec) |
Slovan – Sparta | 1:2 (koniec) |
Legia – Lechia | 0:0 (*15:00) |
finał
GKS Katowice
1:2
(0:1)
Górnik Polkowice
88
|
Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Karmelita (Górnik Polkowice).
|
|
80
|
Żółtą kartkę otrzymuje Filip Baranowski (Górnik Polkowice).
|
|
73
|
Żółtą kartkę otrzymuje Marek Opałacz (Górnik Polkowice).
|
|
66
|
Żółtą kartkę otrzymuje Karol Fryzowicz (Górnik Polkowice).
|
|
50
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Wacławczyk (Górnik Polkowice).
|
|
47
|
A my jesteśmy państwu winni tę kartkę z 35. minuty.
|
|
40
|
Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Stefanowicz (GKS Katowice).
|
|
21
|
Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Wroński (GKS Katowice).
|
Gole:
60. Stefanowicz (kar.) – 22. Wacławczyk, 56. Bednarski
Sędziowie: Kukla – Ciepły, Tokarski, Krasny
Widownia:
Kartki: 21. Wroński (KAT), 40. Stefanowicz (KAT) – 47. Radziemski (PLK), 50. Wacławczyk (PLK), 66. Fryzowicz (PLK), 73. Opałacz (PLK), 80. Baranowski (PLK), 88. Karmelita (PLK)
Spudłowany karny!:
GKS Katowice:
Mrozek – Janiszewski, Jędrych, Habusta, Woźniak, Stefanowicz, Błąd (C), Michalski, Rogala, Szwedzik, Wroński
Zmiany: Frankowski – Urynowicz, Gałecki, Kurbiel, Grychtolik, Kiebzak, Pavlas, Dampc, Rogalski
Trener:
Górnik Polkowice: Furtak – Azikiewicz, Opałacz (C), Kowalski-Haberek, Fryzowicz, Baranowski, Wacławczyk, Mucha, Radziemski, Bednarski, Szuszkiewicz
Zmiany: Kopaniecki – Magdziak, Osiadły, Ciupka, Szmyt, Król, Karmelita, Ekwueme
Trener:
Zmiany: Frankowski – Urynowicz, Gałecki, Kurbiel, Grychtolik, Kiebzak, Pavlas, Dampc, Rogalski
Trener:
Górnik Polkowice: Furtak – Azikiewicz, Opałacz (C), Kowalski-Haberek, Fryzowicz, Baranowski, Wacławczyk, Mucha, Radziemski, Bednarski, Szuszkiewicz
Zmiany: Kopaniecki – Magdziak, Osiadły, Ciupka, Szmyt, Król, Karmelita, Ekwueme
Trener:
Sędziowie: Kukla – Ciepły, Tokarski, Krasny
Widownia:
Adam Adam