Warta – Stomil 1:2 (koniec) | GKS T. – GKS Bełchatów 1:0 (koniec) | Puszcza – Radomiak 4:0 (koniec)
Miedź – Jastrzębie 1:1 (koniec) | Termalica – Odra O. 1:0 (koniec) | Olimpia G. – Sandecja 0:0 (koniec)
Podbeskidzie – Chrobry 0:1 (koniec) | Wigry – Zagłębie S. 0:2 (koniec) | Stal M. – Chojniczanka 4:1 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1 (0:0)
Chrobry Głogów
Sobota 25.07.2020, 17:40 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • Fortuna 1 Liga • Runda 34

Dziękuję za wspólnie spędzony czas. Relację dla Państwa przeprowadził Jan Starzomski. (19:37:15)

Porażka Podbeskidzia z Chrobrym – gospodarze co prawda cieszą się z awansu, ale po tej porażce ta radość jest trochę zmącona, zmniejszona. A goście z Głogowa mimo zwycięstwa nie awansowali do barażów (Termalica wygrała 1:0), dlatego też trudno im się cieszyć z trzech punktów. Chrobry był zespołem zdecydowanie lepszym w drugiej połowie, wiedział jak grać, miał swój sposób na Górali.

90+4

90+3
    Umiejętnie bronią się goście, podwajają krycie w polu karnym. Gospodarze cały czas grają na wrzutki.

90+2
    Kolejne ataki Podbeskidzia, nadal bez celnego uderzenia.

90+1
    Arbiter dolicza jeszcze 4 minuty.

90
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Machaj.

89
    Kolejna akcja gospodarzy, kolejne dośrodkowanie i kolejny niecelny strzał.

88
    Rzut wolny na wysokości narożnika boiska dla Podbeskidzia: dośrodkowanie w pole karne, przedłużony tor lotu piłki, wybicie poza pole karne. Ponowne dośrodkowanie i strzał zawodnika miejscowych wysoko nad poprzeczką.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Ratajczak (Chrobry Głogów).

86
    Bramkarz gości nieudanie z rzutu wolnego rozpoczyna grę – wybił piłkę na aut.

85
    Nie minęło 20 sekund a Adrian Rakowski obejrzał żółty kartonik za bardzo brzydki faul w ataku. Leżący na murawie poszkodowany zawodnik gości potrzebuje pomocy medycznej.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Rakowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

84
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Rakowski.

83
    Stal Mielec strzela kolejną bramkę – czyli Podbeskidzie musi to spotkanie wygrać, by zakończyć rozgrywki na fotelu lidera, na strzelenie dwóch bramek ma tylko 7 minut.

81
    Dziesięć minut do końca spotkania. Na ten moment patrząc na inne wyniki Podbeskidzie spada na drugie miejsce, Chrobry pozostaje na siódmym bez prawa gry w barażach.

80
    Rzut rożny dla Podbeskidzia, dośrodkowanie i faul w ataku,

80
    Miejscowi rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska, ale jakoś im się teraz mimo straty jednej bramki nie spieszy z akcją.

78
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Banaszewski, na boisku pojawia się Mandrysz.