Washington – NY Islanders | 2:4 (koniec) | | | Colorado – Arizona | 3:0 (koniec) | | | Philadelphia – Montreal | 2:1 (koniec) |
St. Louis – Vancouver | 2:5 (koniec) | | | Tampa – Columbus | 1:3 (koniec) | | | Vegas – Chicago | 4:3 (po dogrywce) |
Ml. Bolesław – Liberec | 8:2 (koniec) | | | Ołomuniec – Kometa Brno | 5:2 (koniec) | | | Pilzno – Sp. Praga | 1:5 (koniec) |
Litvinow – K. Wary | 6:0 (koniec) | | | Zlín – Trzyniec | 4:0 (koniec) | | | Vítkovice – Przerów | 1:0 (koniec) |
Mountfield – Pardubice | 6:5 (po dogrywce) |
finał
Tampa Bay Lightning
1:3
(1:2, 0:0, 0:1)
Serie: 1:1
Columbus Blue Jackets
Składy i statystyki:
6. Kučerov (Palát, B. Point) – 13. R. Murray (Dubois), 19. Bjorkstrand (Dubois, Texier), 52. Wennberg (Foudy, N. Foligno)
Sędziowie: Charron, Lee – Devorski, Alphonso, MacPherson
Widownia:
Spudłowany karny!:
Tampa Bay Lightning:
Vasilevskij (McElhinney) – Bogosian, Hedman (A), Černák, McDonagh (A), Shattenkirk, Sergačjov – Kučerov, B. Point, Palát – T. Johnson, Cirelli, Killorn (A) – Coleman, Gourde, Goodrow – Paquette, Stephens, Maroon.
Zmiany:
Trener:
Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Kivlenieks) – S. Jones (A), Werenski, D. Savard, Gavrikov, Kukan, R. Murray – Bjorkstrand, Dubois, Foudy – N. Foligno (C), Jenner (A), Nyquist – Bemström, Wennberg, Texier – D. Shore, Riley Nash, Robinson.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Kivlenieks) – S. Jones (A), Werenski, D. Savard, Gavrikov, Kukan, R. Murray – Bjorkstrand, Dubois, Foudy – N. Foligno (C), Jenner (A), Nyquist – Bemström, Wennberg, Texier – D. Shore, Riley Nash, Robinson.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Charron, Lee – Devorski, Alphonso, MacPherson
Widownia:
Tampa | 4 | 1 | Columbus |
#1 | Wtorek 11.08.2020 • 21:00 |
Tampa - Columbus 3:2 koniec po dogrywce | |
#2 | Czwartek 13.08.2020 • 21:00 |
Tampa - Columbus 1:3 | |
#3 | Niedziela 16.08.2020 • 01:45 |
Columbus - Tampa 2:3 | |
#4 | Poniedziałek 17.08.2020 • 21:00 |
Columbus - Tampa 1:2 | |
#5 | Środa 19.08.2020 • 18:00 |
Tampa - Columbus 5:4 koniec po dogrywce |
Strzelcem bramki ALEXANDER WENNBERG. Asysta Liam Foudy, Nick Foligno.
Strzelcem bramki OLIVER BJORKSTRAND. Asysta Pierre-Luc Dubois, Alexandre Texier.
Strzelcem bramki RYAN MURRAY. Asysta Pierre-Luc Dubois.
Strzelcem bramki NIKITA KUČEROV. Asysta Ondřej Palát, Brayden Point.