Zduńska Wola – Clearex 4:5 (koniec) | AZS UW – Nova Gliwice 1:1 (koniec) | Piast – AZS UŚ 3:1 (koniec)
Lębork – Red Dragons 2:2 (koniec)
LSSS Team Lębork
2:2 (2:2)
Red Dragons Pniewy
Niedziela 06.09.2020, 18:00 • Hala widowiskowo-sportowa, Lębork • FOGO Futsal Ekstraklasa • 1. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:36:28)

Po przerwie nie padł gol. Utrzymał się zatem wynik 2:2, który był już po pierwszej połowie spotkania. Generalnie wyrównana konfrontacja. Popisowo interweniowali bramkarze Dominik Czekirda oraz Łukasz Błaszczyk, dlatego zawodnikom ofensywnym nie udało się strzelić decydującej bramki.

40:00

39:46
    Przerwa na żądanie szkoleniowca Teamu Lębork.

39:45
    Piąte przewinienie Teamu Lębork.

39:15
    Strata pniewian sprowokowała Team Lębork do przeprowadzenia kontrataku. Sprawnie piłka powędrowała na skrzydło, ale rewelacyjnie interweniował Łukasz Błaszczyk. Po przeciwnej stronie boiska Dominik Czekirda poskromił dwa uderzenia w ciągu sekundy.

38:35
    Po cztery przewinienia po obu stronach.

38:20
    W rozegraniu Red Dragons Pniewy. Akcja indywidualna pozwoliła zdobyć przewagę, ale po wrzutce Tczumburidze Nukriego nie udało się oddać uderzenia głową Mateuszowi Kosteckiemu.

37:45
    Próby rozstrzygnięcia tego pojedynku i momentami wyglądają one brawurowo. Nawet uderzenie przewrotką nie przyniosło decydującego gola.

36:50
    Przerwa na żądanie trenera Łukasza Frajtaga. Ostatnia możliwość porozmawiania z podopiecznymi.

35:40
    Cztery faule gospodarzy, trzy przewinienia na koncie gości.

34:40
    Witalij Kolesnik oddał nieprzyjemne uderzenie i bramkarz Red Dragons Pniewy odetchnął kiedy zobaczył, że futsalówka poleciała obok słupka w jego bramce.

34:30
    Futsaliści szanują kompromisowy rezultat i nie decydują się na podjęcie maksymalnego ryzyka. Trenerzy szukają rozwiązania, żeby zaskoczyć przeciwnika na finiszu.

32:26
    Również Dominik Czekirda nie daje się pokonać uderzeniem. Piłka zmierzała pod poprzeczkę po próbie z dystansu, ale kapitan gospodarzy nie stracił koncentracji na posterunku.

32:15
    Łukasz Błaszczyk interweniował brawurowo na przedpolu i w sytuacji sam na sam z zawodnikiem Teamu Lębork zatriumfował.

32:15
    Gracjan Miałkas nie przebił się ze swoim uderzeniem przez ofiarnie blokującego piłkę na skraju pola bramkowego Lucasa Bonifacio.