Tampa – NY Islanders | 8:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Kunlun | 7:0 (koniec) | | | Czelabińsk – Soczi | 2:3 (po dogrywce) | | | Din. Ryga – Podolsk | 4:3 (koniec) |
Niżny Nowogród – Sankt Petersburg | 4:6 (koniec) |
koniec po dogrywce
Traktor Czelabińsk
2:3
(1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
HK Soczi
53:59
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Nick Bailen – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
48:24
|
Kara dla HK Soczi (Jurij Alexandrov – 2 min., atak na głowę lub szyję + 10 min. kara indywidualna, atak na głowę lub szyję). Penalty served by Kirill Petkov.
|
|
40:43
|
Kara dla HK Soczi (Marcus Nilsson – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
37:54
|
Kara dla HK Soczi (Kirill Petkov – 2 min., trzymanie).
|
|
18:37
|
Kara dla HK Soczi (Georgij Soljannikov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
13:19
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexej Byvalcev – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
09:58
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexej Byvalcev – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
Składy i statystyki:
18. Kalinin (Manuchov, Pilut), 43. Sedlák (Äberg, Hyka) – 26. Kolgotin (Miromanov, A. Galimov), 34. Soljannikov (Šmeljov, Točickij), 64. Petkov (J. Alexandrov)
Sędziowie: Naumov, Sergejev – Gordenko, Sjusujev
Widownia: 2302
Spudłowany karny!:
Traktor Czelabińsk:
Will (Fedotov) – Bailen, Karpuchin, Pilut, Manuchov, Jasinskij, Ogurcov, Kirpičnikov, Jevenko – Sedlák, Hyka, Äberg – Byvalcev, Kalinin, Kravcov – Polygalov, Osnovin, Avcin – A. Lazarev, A. Michejev, Šarov.
Zmiany:
Trener:
HK Soczi: Lassinantti (Treťjak) – Pogorišnyj, Rundblad, Soljannikov, J. Alexandrov, Miromanov, Klimontov, Gordějev – Rubcov, Nilsson, Karjalainen – Ruděnkov, Točickij, Šmeljov – Padakin, Kolgotin, A. Galimov – Ogirčuk, Garajev, Kukštel – Petkov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
HK Soczi: Lassinantti (Treťjak) – Pogorišnyj, Rundblad, Soljannikov, J. Alexandrov, Miromanov, Klimontov, Gordějev – Rubcov, Nilsson, Karjalainen – Ruděnkov, Točickij, Šmeljov – Padakin, Kolgotin, A. Galimov – Ogirčuk, Garajev, Kukštel – Petkov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Naumov, Sergejev – Gordenko, Sjusujev
Widownia: 2302