Zduńska Wola – FC Toruń 0:1 (koniec)
Gatta Active Zduńska Wola
0:1 (0:0)
FC Toruń
Piątek 11.09.2020, 19:30 • Hala przy ul. Złotej, Zduńska Wola • FOGO Futsal Ekstraklasa • 2. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (21:09:00)

Widowisko oszczędne w gole. W pierwszej połowie bliżej otwarcia wyniku był FC Toruń, którego zawodników cztery uderzenia trafiły w słupek. Po przerwie Michał Wojciechowski znalazł sposób na pokonanie Kamila Naparły i zrobiło się 1:0. Gatta Active Zduńska Wola miała jeszcze ponad 10 minut na odrobienie strat, jednak od początku spotkania odbijała się od zdyscyplinowanej defensywy przyjezdnych. FC Toruń zwyciężyło po raz drugi w sezonie na wyjeździe, a Kocury pokonane ponownie we własnej hali.

40:00

39:40
    Niecelne, rozpaczliwe uderzenie z dystansu. Futsalówka przetoczyła się obok bramki Krzysztofa Iwanka.

39:25
    Przerwa na kosmetykę boiska po upadku Marcina Mikołajewicza.

38:20
    Igorowi Sobalczykowi nie udało się uratować zduńskowolan przed banalną stratą na połowie przeciwnika. Absolutnie nie klei się gra gospodarzom mimo wariantu z wycofanym bramkarzem.

37:45
    Michał Szymczak w roli lotnego bramkarza. Gatta Active Zduńska Wola stawia wszystko na jedną kartę.

37:30
    Przerwa na żądanie trenera gospodarzy. Ostatnia możliwość przygotowania planu na wyrównanie.

37:20
    Zagranie ręką Sylwestra Kiepera zostało zaklasyfikowane przez sędziego jako czwarte przewinienie FC Toruń w drugiej połowie meczu.

36:30
    Skutecznie bronią podopieczni Łukasza Żebrowskiego i długo celebrują wznawianie gry. Nie spieszy się absolutnie gościom z Torunia.

35:50
    Kamil Naparło ustawił się odpowiednio między słupkami i sparował futsalówkę po mocnym, ale pozbawionym elementu zaskoczenia strzale z rzutu wolnego.

35:45
    3:3 w faulach w drugiej połowie.

34:25
    Nieporozumienie w ataku pozycyjnym gospodarzy i grę wznowił z linii bocznej boiska Remigiusz Spychalski.

34:10
    Przyjezdni skoncentrowani na własnej połowie boiska na odpieraniu ataków Kocurów. Coraz mniej minut dzieli FC Toruń od odniesienia zwycięstwa.

32:20
    Gatta Active Zduńska Wola ma problem z przebiciem się przez skoncentrowanych i zdyscyplinowanych w defensywie zawodników z Torunia.

31:35
    Mateusz Olczak znalazł się w dogodnym miejscu boiska, ale nie przymierzył stamtąd w bramkę strzeżoną przez Krzysztofa Iwanka. Młody golkiper niezmiennie na zero.

31:10
    Rywalizacja w Zduńskiej Woli została wznowiona i czas pokaże, czy rozwiązania obronne przygotowane przez Łukasza Żebrowskiego oraz jego podopiecznych "na czasie" pozwolą zachować czyste konto do końca pojedynku.