Błękitni – Bytovia 1:4 (koniec) | Znicz – Stal Rz. 0:2 (koniec) | Skra – Motor 1:1 (koniec)
Garbarnia – Wigry 1:3 (koniec) | Olimpia E. – Chojniczanka 0:0 (koniec) | Olimpia G. – Ostróda 0:4 (koniec)
Polkowice – GKS K. 0:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Hutnik 2:1 (koniec)
Błękitni Stargard
1:4 (0:0)
MKS Bytovia Bytów
Sobota 19.09.2020, 15:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 4. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:52:38)

Bytovia Bytów ponownie lepsza od Błękitnych Stargard. To jeden z jej ulubionych przeciwników. Tym razem podopieczni Adriana Stawskiego zwyciężyli 4:1, choć jeszcze w 70. minucie na prowadzeniu znajdowali się gospodarze. W odwróceniu wyniku i doprowadzeniu do efektownego stanu największą rolę odegrał Piotr Giel. Dobrze znany również na Pomorzu Zachodnim napastnik strzelił dwa efektowne gole i przy jeszcze jednym asystował.

90+2

90
    Doliczone dwie minuty do podstawowego czasu.

89
    Trener Adrian Stawski wykorzystał komplet zmian. Jeden z jego zmienników strzelił gola, a i Filip Dymerski przydał się bytowianom w napędzenie ostatniego szturmu.

88
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Sezonienko, na boisku pojawia się Szmidke.

88
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Giel, na boisku pojawia się Wasiak.

88
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Bielawski, na boisku pojawia się Sikorski.

85
    Gol dla Bytovii!
    Strzelcem bramki JAKUB RYŚ.

Po przechwyceniu futbolówki Jakub Ryś popędził w kierunku bramki Mariusza Rzepeckiego. Zmiennik i jednocześnie debiutant dostał podanie od bohatera spotkania Piotra Giela i w sytuacji sam na sam zagwarantował gościom komplet punktów. Demolka Błękitnych w ostatnich 20 minutach podstawowego czasu.

85
    Błękitni rozgrywają futbolówkę w bezpiecznej odległości od bramki Marcina Staniszewskiego.

83
    Cicho zrobiło się na trybunach w Stargardzie. Jeszcze w 70. minucie pewnie nikt na stadionie nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń, ale piłka nożna pokazała nieprzewidywalne oblicze.

82
    Sytuacja kontrolowana przez bytowian. Dzięki trafieniom doświadczonych Krzysztofa Bąka i Piotra Giela ma bezpieczną zaliczkę. Druga połowa nieporównywalnie ciekawsza niż pierwsza.

80
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Ryk, na boisku pojawia się Kaczmarek.

80
    Strzelcem bramki PIOTR GIEL.

Finisz tego pojedynku należy do Bytovii Bytów, a przede wszystkim do Piotra Giela. Fenomenalne uderzenie, z zaskakującą dla Mariusza Rzepeckiego rotacją. Dłonie same składają się do oklasków po kapitalnej bombie napastnika Wilków. 3:1 i prawdopodobnie komplet punktów zostanie zabrany przez podopiecznych Adriana Stawskiego.

79
    Diametralna zmiana obrazu meczu. Bytovia Bytów blisko odniesienia zwycięstwa w Stargardzie.

78
    Hubert Krawczun napomniany żółtą kartką za przewinienie na Przemysławie Lechu.

78
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Bach, na boisku pojawia się Ryś.

78
    Wrzutka z rzutu wolnego po faulu Przemysława Lecha została zatrzymana przez odpowiednio ustawionego Deleu.

77
    Przewinienie Przemysława Lecha w pobliżu własnego pola karnego. Szansa na wyrównanie dla gospodarzy. Teraz to oni muszą gnać do przodu.

Gole: 52. Polkowski – 71. Bąk, 74. Giel, 80. Giel, 85. Ryś

Kartki:   78. Krawczun (BSS) – 63. Bąk (BTW), 76. Sezonienko (BTW)

Błękitni Stargard: Rzepecki – Klimek (46. Theus), Ostrowski, Kujawa, Sitkowski, Polkowski (72. Rajch), Krawczun, Starzycki, Cywiński, Ryk (80. Kaczmarek), Bochnak.

Zmiany: Sasiak – Sawczak, Bednarski, Grzeszczak, Theus, Konopski, Kaczmarek, Rajch.

MKS Bytovia Bytów: Staniszewski – Bielawski (88. Sikorski), Bąk, Memić, Deleu, Lizakowski (60. Dymerski), Zawistowski, Lech, Bach (78. Ryś), Giel (88. Wasiak), Sezonienko (88. Szmidke).

Zmiany: Olszewski – Dymerski, Wasiak, Wolski, Ryś, Szmidke, Sikorski, Urban.

Sędziowie: Paweł Horożaniecki (Żary)