Tampa – Dallas | 3:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Podolsk | 3:4 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Czerepowiec | 0:1 (koniec) | | | Saławat – Soczi | 2:3 (koniec) |
Din. Ryga – Niżny Nowogród | 0:0 (poz.) | | | Kunlun – Jarosław | 5:0 (kont.) | | | Bars – Omsk | 2:1 (1:0 po rz. karnych) |
Niżniekamsk – Chabarowsk | 3:2 (3:2 po rz. karnych) |
koniec po dogrywce
Awtomobilist Jekaterynburg
3:4
(1:1, 2:2, 0:0 - 0:1)
Witiaź Podolsk
59:09
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Jurij Pautov – 2 min., zahaczanie).
|
|
53:10
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Alexej Makejev – 5 min., uderzanie + Kara meczu, uderzanie).
|
|
47:48
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Dmitrij Lugin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
44:08
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Anatolij Golyšev – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
40:27
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Nikita Trjamkin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
37:38
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Fjodor Malychin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
37:09
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Svjatoslav Grebenščikov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
32:45
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Anatolij Golyšev – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
26:05
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Pavel Kulikov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
17:56
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Maxim Berezin – 2 min., zahaczanie).
|
|
16:12
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Nikita Trjamkin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
14:52
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Brooks Macek – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
05:10
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Kaspars Daugavinš – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
1. Makejev (Trjamkin), 39. Ch. Genoway (Dacjuk), 39. Trjamkin (Ovčinnikov, Holland) – 15. Tedenby (Danforth), 33. Hultström (Daugavinš), 33. Laričev, 64. Daugavinš
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Awtomobilist Jekaterynburg:
Jakub Kovář (Gross) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (A), Zborovskij, Ch. Genoway, Mamkin, Berezin, Salov – Ovčinnikov, Golyšev, Dacjuk (C) – Makejev, Sexton, Holland (A) – Macek, Bočarov, P. Kulikov – Bělousov, Platt, Protapovič – Litovčenko.
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: I. Ježov (Kočetkov) – Pylenkov, Jeřábek (A), Hultström, Voronkov, Golovkov (A), Borodkin, Pautov – Tedenby, Danforth, Daugavinš – Lugin, Malychin, Grebenščikov – Laričev, Valickyj, Bardakov – Arťuchin (C), Mojsejev, Smolin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: I. Ježov (Kočetkov) – Pylenkov, Jeřábek (A), Hultström, Voronkov, Golovkov (A), Borodkin, Pautov – Tedenby, Danforth, Daugavinš – Lugin, Malychin, Grebenščikov – Laričev, Valickyj, Bardakov – Arťuchin (C), Mojsejev, Smolin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: