Tampa – Dallas | 3:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Podolsk | 3:4 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Czerepowiec | 0:1 (koniec) | | | Saławat – Soczi | 2:3 (koniec) |
Din. Ryga – Niżny Nowogród | 0:0 (poz.) | | | Kunlun – Jarosław | 5:0 (kont.) | | | Bars – Omsk | 2:1 (1:0 po rz. karnych) |
Niżniekamsk – Chabarowsk | 3:2 (3:2 po rz. karnych) |
finał
Saławat Jułajew Ufa
2:3
(0:1, 1:2, 1:0)
HK Soczi
59:59
|
Kara dla HK Soczi (Linus Johansson – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
53:46
|
Kara dla HK Soczi (Jurij Alexandrov – 2 min., uderzanie).
|
|
48:25
|
Kara dla HK Soczi (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Sergej Šmeljov.
|
|
47:44
|
Kara dla HK Soczi (Oleg Pogorišnyj – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
39:59
|
Kara dla HK Soczi (Ansel Galimov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
33:31
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Vladimir Žarkov – 2 min. + 10 min. kara indywidualna, atak na głowę lub szyję).
|
|
27:45
|
Kara dla HK Soczi (Maxim Minejev – 2 min., zahaczanie).
|
|
04:55
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Dmitrij Korobov – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
Składy i statystyki:
34. Manninen (Kadějkin, Hartikainen), 50. Kugryšev (Kadějkin) – 10. Kolgotin (Pogorišnyj, Miromanov), 24. Točickij (Šmeljov), 33. Točickij (Batyršin)
Sędziowie: Lavrentěv, Oskirko – Antonov, Šadrin
Widownia: 3 623
Spudłowany karny!:
Saławat Jułajew Ufa:
Metsola (Tarasov) – Koledov, J. Birjukov, Alexejev (C), Panin, Korobov, Lisovec, Muchamadullin, A. Semjonov (A) – Hartikainen, Manninen, Amirov – Kugryšev, Kadějkin (A), V. Žarkov – Baranov, M. Vorobjov, Chochrjakov – Gimatov, Pimenov, Sučkov.
Zmiany:
Trener:
HK Soczi: Lassinantti (Treťjak) – J. Alexandrov (C), Rundblad, Pogorišnyj (A), Miromanov, Batyršin, Minejev, Garajev, Sedov – Nilsson, Linus Johansson, Strömwall – Šmeljov, Točickij (A), A. Galimov – Kolgotin, Rubcov, Michajlov – Petkov, Kukštel, N. Kvartalnov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
HK Soczi: Lassinantti (Treťjak) – J. Alexandrov (C), Rundblad, Pogorišnyj (A), Miromanov, Batyršin, Minejev, Garajev, Sedov – Nilsson, Linus Johansson, Strömwall – Šmeljov, Točickij (A), A. Galimov – Kolgotin, Rubcov, Michajlov – Petkov, Kukštel, N. Kvartalnov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Lavrentěv, Oskirko – Antonov, Šadrin
Widownia: 3 623