Tampa – Dallas | 3:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Podolsk | 3:4 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Czerepowiec | 0:1 (koniec) | | | Saławat – Soczi | 2:3 (koniec) |
Din. Ryga – Niżny Nowogród | 0:0 (poz.) | | | Kunlun – Jarosław | 5:0 (kont.) | | | Bars – Omsk | 2:1 (1:0 po rz. karnych) |
Niżniekamsk – Chabarowsk | 3:2 (3:2 po rz. karnych) |
koniec po rz. karnych (3:2)
Nieftiechimik Niżniekamsk
3:2
(0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)
Amur Chabarowsk
Składy i statystyki:
26. Chafizov (Grošev, Šarifjanov), 34. Kučerjavenko (Volgin, Porjadin), kar. L. Hudáček – 4. Polunin (V. Vasiljev, V. Butuzov), 14. Gizdatullin (Sergijenko, Fajzullin)
Sędziowie: Kočetov, Močalov – Savenkov, Slavikovskij
Widownia: 1135
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Alexandr Polunin (CHA)
0:0 Alexandr Kučerjavenko (NIZ)
2. stan:
0:0 Vladimir Butuzov (CHA)
0:0 Libor Hudáček (NIZ)
3. stan:
0:0 Gleb Korjagin (CHA)
1:0 Ildar Šiksatdarov (NIZ)
4. stan:
1:1 Nail Jakupov (CHA)
1:1 Vladimir Galuzin (NIZ)
5. stan:
1:1 Vjačeslav Ušenin (CHA)
1:1 Marat Chajrullin (NIZ)
6. stan:
2:1 Daniel Bucajev (NIZ)
2:2 Nail Jakupov (CHA)
7. stan:
3:2 Libor Hudáček (NIZ)
3:2 Nail Jakupov (CHA)
Nieftiechimik Niżniekamsk:
Barulin (Ivannikov) – Loginov (A), Rantakari, Volgin (A), A. Osipov, Bryncev, Graborenko, Puzanov – Porjadin, Kučerjavenko (C), Šafigullin – Bikmullin, Galuzin, Šiksatdarov – Chajrullin, L. Hudáček, Bucajev – Grošev, Šarifjanov, Chafizov – Golubovič.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Langhamer (Kiseljov) – S. Těreščenko, V. Vasiljev (C), Turbin, Kamalov, Sergijenko, Ignatovič (A), Zimin – V. Butuzov, A. Kuzněcov, Polunin – Jakupov, Gizdatullin, Fajzullin – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – Kacuba, Železkov, Korjagin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Langhamer (Kiseljov) – S. Těreščenko, V. Vasiljev (C), Turbin, Kamalov, Sergijenko, Ignatovič (A), Zimin – V. Butuzov, A. Kuzněcov, Polunin – Jakupov, Gizdatullin, Fajzullin – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – Kacuba, Železkov, Korjagin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kočetov, Močalov – Savenkov, Slavikovskij
Widownia: 1135
Strzelcem bramki ALEXANDR POLUNIN. Asysta Valerij Vasiljev, Vladimir Butuzov.
Strzelcem bramki ARTUR GIZDATULLIN. Asysta Jurij Sergijenko, Danil Fajzullin.
Strzelcem bramki TIMUR CHAFIZOV. Asysta Maxim Grošev, Timur Šarifjanov.
Strzelcem bramki ALEXANDR KUČERJAVENKO. Asysta Alexej Volgin, Pavel Porjadin.
Kara dla Amur Chabarowsk (Pavel Turbin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
Strzelcem zwycięskiej bramki jest LIBOR HUDÁČEK.