Jastrzębie – Widzew 0:1 (koniec) | Termalica – Arka 0:1 (koniec) | GKS T. – Resovia 2:1 (koniec)
Stomil – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | Odra O. – GKS Bełchatów 1:0 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
0:1 (0:0)
Arka Gdynia
Piątek 25.09.2020, 18:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga • 5. kolejka

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje! (19:58:25)
    Arka wygrywa z Termalicą!

Po nieco bezbarwnym meczu Arka Gdynia wygrywa z Termalicą Nieciecza 1:0. Jedyną bramkę w tym meczy zdobył Rafał Wolsztyński. Spotkanie delikatnie mówiąc nie rozpieszczało swoim poziomem. Dopiero ostatnie 10 minut wynagrodziło nieco kibicom brak emocji. Termalica mogła jeszcze zremisować, ale koniec końców to Gdynianie mogą cieszyć się z trzech punktów.

90+6

90+5
    Niesamowita sprawa! Nieciecza miała piłkę na remis! Kajzera uratowała poprzeczka!

90+4
    Bardzo dobra okazja dla Niecieczy jeszcze w końcówce tego spotkania, ale w wielkim zamieszaniu w polu karnym górą Kajzer.

90
    Dwie minuty dolicza sędzia do czasu podstawowego.

88
    Gol dla Arki!
    Strzelcem bramki RAFAŁ WOLSZTYŃSKI, który uderzył zza pola karnego po murawie i zaskoczył kompletnie bezradnego Loskę!

87
    Dośrodkowanie bez odbiorcy. Piłka w rękach Kajzera.

85
    Zderzyło się głowami dwóch zawodników Arki. Mamy przerwę w grze.

83
    Wrzutka w pole karne Wasielewskiego, przy próbie złapania piłki faulowany był Kajzer. Wolny dla gości.

81
    Główkował Putiwcew, ale bez problemów złapał piłkę Kajzer.

79
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Jankowski, na boisku pojawia się Wolsztyński.

78
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Grzybek, na boisku pojawia się Wasilewski.

77
    Stały fragment gry odgwizdany dla gospodarzy i powtórka z poprzednich minut. Dośrodkowanie wprost na głowę najbliższego obrońcy przeciwników.

75
    Niedokładność goni niedokładność. Zawodnicy wyglądają trochę tak jakby pogodzili się z tym wynikiem.

74
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Letniewski, na boisku pojawia się Mazek.

73
    Po dobrym początku tej drugiej połowy niestety wracamy do obrazu gry z pierwszej części. Z boiska znowu zaczyna wiać nudą.