Dallas – Tampa | 0:2 (koniec) |
Czerepowiec – Din. Mińsk | 1:4 (koniec) | | | Jarosław – Magnitogorsk | 3:4 (0:1 po rz. karnych) | | | Kunlun – Niżniekamsk | 3:4 (koniec) |
Niżny Nowogród – Bars | 4:2 (koniec) | | | Omsk – Helsinki | 3:2 (po dogrywce) | | | Din. Ryga – CSKA Moskwa | 0:5 (kont.) |
Soczi – Czelabińsk | 2:4 (koniec) | | | Podolsk – Barys | 0:0 (poz.) |
finał
Torpedo Niżny Nowogród
4:2
(1:0, 3:2, 0:0)
Ak Bars Kazań
59:06
|
Kara dla Ak Bars Kazań (Albert Jarullin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
54:44
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Kirill Urakov – 2 min., trzymanie kija).
|
|
47:18
|
Kara dla Ak Bars Kazań (Patrice Cormier – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
41:49
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Daniil Iljin – 2 min., atak od tyłu).
|
|
27:48
|
Kara dla Ak Bars Kazań (Alexander Ljubčič – 2 min., trzymanie kija).
|
|
20:17
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Kirill Urakov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
19:17
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Zijat Pajgin – 2 min., uderzanie).
|
|
07:52
|
Kara dla Ak Bars Kazań (Nikita Dyňak – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
14. Varnakov (Miele, Pajgin), 23. Gončaruk (D. Iljin, Ručkin), 26. Šenfeld (Kloos), 39. Ručkin (Pereskokov, Drobin) – 22. S. Da Costa (Cormier, Dawes), 28. Dawes (S. Da Costa)
Sędziowie: Gašilov, Oskirko – Sadovnikov, Černyšjov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Torpedo Niżny Nowogród:
Serebrjakov (Tichomirov) – Ch. Wideman, Ručkin, Orlov, Pajgin, Mišarin, Marin, Bobrjašov – Žafjarov (A), Miele, Szwarz – Kloos, Belevič, Šenfeld (C) – Gončaruk, D. Iljin (A), Urakov – Pereskokov, Drobin, Varnakov – Vengrižanovskij.
Zmiany:
Trener:
Ak Bars Kazań: Biljalov (Reideborn) – Wikstrand, Jarullin (A), Judin, Ljamkin, Bogatov, Fazylzjanov, Ljubčič – V. Tichonov, S. Da Costa, Dawes – Burmistrov, A. Galimov, Galijev (A) – Fisenko, M. Gluchov (C), Lukojanov – K. Petrov, Cormier, Dyňak – Kuvardin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Ak Bars Kazań: Biljalov (Reideborn) – Wikstrand, Jarullin (A), Judin, Ljamkin, Bogatov, Fazylzjanov, Ljubčič – V. Tichonov, S. Da Costa, Dawes – Burmistrov, A. Galimov, Galijev (A) – Fisenko, M. Gluchov (C), Lukojanov – K. Petrov, Cormier, Dyňak – Kuvardin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gašilov, Oskirko – Sadovnikov, Černyšjov
Widownia: