Widzew – Zagłębie S. | 1:1 (koniec) | | | Arka – GKS T. | 0:2 (koniec) |
Znicz – Hutnik | 1:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Ostróda | 3:3 (koniec) |
Sociedad – Valencia | 0:1 (koniec) | | | Getafe – Real Betis | 3:0 (koniec) |
Dynamo Kij. – Gent | 3:0 (koniec) | | | Ferencvaros – Molde | 0:0 (koniec) | | | Omonia – Olympiakos | 0:0 (koniec) |
finał
Widzew Łódź
1:1
(0:0)
Zagłębie Sosnowiec
Adrian Somorowski
Gole:
71. Mucha – 61. Oliveira
Sędziowie: Damian Sylwestrzak (Wrocław) – Bartosz Kaszyński, Krzysztof Stępień
Widownia:
Kartki: 2. Nowak (WID), 15. Robak (WID), 31. Becht (WID) – 41. Turzyniecki (SOS), 50. Duriska (SOS) 13. Nowak (WID)
Spudłowany karny!:
Widzew Łódź:
Mleczko – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Becht (75' Stępiński) – Michalski, Możdżeń (68' Poczobut), Mucha, Kun (74' Mąka) – Fundambu (17' Grudniewski), Robak (69' Czubak)
Zmiany: Pawłowski – Stępiński, Grudniewski, Rudol, Poczobut, Mąka, Ameyaw, Prochownik, Czubak
Trener:
Zagłębie Sosnowiec: Stępniowski – Turzyniecki (46' Pawłowski), Duriska, Grudziński, Gojny – Oliveira (73' Karbowy), Mularczyk (82' Nowak) – Ryndak, Maia, Małecki (73' Szwed) – Gregorio
Zmiany: Chorążka – Pawłowski, Szwed, Karbowy, Radkowski, Polczak, Kieca, Nowak, Korzeniecki
Trener:
Zmiany: Pawłowski – Stępiński, Grudniewski, Rudol, Poczobut, Mąka, Ameyaw, Prochownik, Czubak
Trener:
Zagłębie Sosnowiec: Stępniowski – Turzyniecki (46' Pawłowski), Duriska, Grudziński, Gojny – Oliveira (73' Karbowy), Mularczyk (82' Nowak) – Ryndak, Maia, Małecki (73' Szwed) – Gregorio
Zmiany: Chorążka – Pawłowski, Szwed, Karbowy, Radkowski, Polczak, Kieca, Nowak, Korzeniecki
Trener:
Sędziowie: Damian Sylwestrzak (Wrocław) – Bartosz Kaszyński, Krzysztof Stępień
Widownia:
Ależ błąd defensywy Zagłębia. Piłkę otrzymał z lewej strony Czubak, wziął na plecy rywala, wpadł w pole karne, piłka po chwili odbiła się jeszcze przy jego próbie strzału od defensora Zagłębia i wpadła pod nogi PATRYKA MUCHY, który doprowadził do wyrównania!
Najlepiej w polu karnym znalazł się JOAO OLIVEIRA i głową pokonał Mleczkę!
Widzew Łódź: Mleczko – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Becht – Michalski, Możdżeń, Mucha, Kun – Fundambu, Robak
Rezerwowi: Pawłowski – Stępiński, Grudniewski, Rudol, Poczobut, Mąka, Ameyaw, Prochownik, Czubak
Zagłębie Sosnowiec: Stępniowski – Turzyniecki, Duriska, Grudziński, Gojny – Oliveira, Mularczyk – Ryndak, Maia, Małecki – Gregorio
Rezerwowi: Chorążka – Pawłowski, Szwed, Karbowy, Radkowski, Polczak, Kieca, Nowak, Korzeniecki
Sędziowie: Damian Sylwestrzak (Wrocław) – Bartosz Kaszyński, Krzysztof Stępień.