Chabarowsk – Niżny Nowogród | 2:1 (koniec) | | | Novosibirsk – Czerepowiec | 2:3 (1:3 po rz. karnych) | | | Helsinki – Sp. Moskwa | 7:1 (koniec) |
CSKA Moskwa – Dyn. Moskwa | 2:0 (koniec) | | | Podolsk – Jarosław | 0:5 (koniec) |
finał
Witiaź Podolsk
0:5
(0:2, 0:0, 0:3)
Lokomotiw Jarosław
57:29
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Linus Hultström – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
57:25
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Fjodor Malychin – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
36:16
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Jurij Pautov – 2 min., trzymanie).
|
|
29:28
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Georgij Ivanov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
18:36
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (André Petersson – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
14:13
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Mattias Tedenby – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
09:47
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Justin Danforth – 2 min., trzymanie).
|
Składy i statystyki:
3. Alexejev, 12. A. Petersson (Kraskovskij, Alexejev), 42. Kovalenko (Kudrjavcev, Malyšev), 56. Kraskovskij (Korškov), 59. Tkačjov (Korškov)
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Witiaź Podolsk:
I. Ježov (Todykov) – Vorobej, Pylenkov, Hultström, Katičev, Borodkin, Golovkov (A), Pautov – Tedenby, Danforth, Daugavinš – Bardakov, A. Sjomin (C), Děrgačov – Malychin, Varfolomejev, Grebenščikov – Arťuchin (A), V. Popov, Laričev – Ivanjuženkov.
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Pasquale (Konovalov) – Rafikov, M. Osipov, A. Marčenko, Ohtamaa, Čerepanov, Malyšev, Misjul – Korškov, Tkačjov (C), Kraskovskij – Lander (A), Pääjärvi, A. Petersson – Alexejev, Kovalenko, Kudrjavcev – J. Averin (A), Ivanov, Kajumov – Berjozkin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Pasquale (Konovalov) – Rafikov, M. Osipov, A. Marčenko, Ohtamaa, Čerepanov, Malyšev, Misjul – Korškov, Tkačjov (C), Kraskovskij – Lander (A), Pääjärvi, A. Petersson – Alexejev, Kovalenko, Kudrjavcev – J. Averin (A), Ivanov, Kajumov – Berjozkin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: