Ukraina – Niemcy | 1:2 (koniec) | | | Hiszpania – Szwajcaria | 1:0 (koniec) |
Luksemburg – Cypr | 2:0 (koniec) | | | Czarnogóra – Azerbejdżan | 2:0 (koniec) |
Wyspy Owcze – Łotwa | 1:1 (koniec) | | | Liechtenstein – Gibraltar | 0:1 (koniec) | | | Andora – Malta | 0:0 (koniec) |
Arka – ŁKS | 0:0 (koniec) | | | Stomil – Resovia | 1:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Zagłębie S. | 1:0 (koniec) |
Śląsk II – Chojniczanka | 2:0 (koniec) | | | Garbarnia – Stal Rz. | 0:0 (koniec) | | | Błękitni – Hutnik | 1:0 (koniec) |
Skra – Ostróda | 3:0 (koniec) | | | Olimpia E. – GKS K. | 1:2 (koniec) | | | Olimpia G. – Polkowice | 0:1 (koniec) |
Wigry – Motor | 1:0 (koniec) | | | KKS – Bytovia | 2:1 (koniec) |
Kolumbia – Wenezuela | 3:0 (koniec) | | | Brazylia – Boliwia | 5:0 (koniec) |
finał
Andora
0:0
(0:0)
Malta
Gole:
Posiadanie piłki: 36 % : 64 %.
Strzały celne: 1:1. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 2:4. Foule: 27:17.
Sędziowie: Durieux – Becker, Da Silva
Widownia:
Kartki: 19. C. Martínez (ANR), 68. Vales (ANR), 84. Cervós (ANR) – 55. S. Borg (MAL)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 36 % : 64 %.
Strzały celne: 1:1. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 2:4. Foule: 27:17.
Andora:
J. Gómes – Jordi Rubio, E. García, Vales, Cervós – C. Martínez (85. Marc García), Pujol, M. Vieira, A. Martínez (90+4. V. Bernat) – Fernandez (70. Aláez), Aarón Sánchez (85. L. San Nicolás).
Zmiany: Álvarez, Pires – Ferré, Clemente, Aláez, S. Moreno, Alavedra, Reyes, L. San Nicolás, Rodrígues, Marc García, V. Bernat.
Trener:
Malta: Bonello – S. Borg, Agius, Z. Muscat – J. Mbong, Teuma, S. Pisani (79. Kristensen), Camenzuli – Gambin, Degabriele (61. Montebello), P. Mbong (79. Grech).
Zmiany: Calleja Cremona, Galea – Attard, Beerman, Grech, Montebello, R. Muscat, Pepe, Kristensen, Dimech, T. Caruana, Shaw.
Trener:
Zmiany: Álvarez, Pires – Ferré, Clemente, Aláez, S. Moreno, Alavedra, Reyes, L. San Nicolás, Rodrígues, Marc García, V. Bernat.
Trener:
Malta: Bonello – S. Borg, Agius, Z. Muscat – J. Mbong, Teuma, S. Pisani (79. Kristensen), Camenzuli – Gambin, Degabriele (61. Montebello), P. Mbong (79. Grech).
Zmiany: Calleja Cremona, Galea – Attard, Beerman, Grech, Montebello, R. Muscat, Pepe, Kristensen, Dimech, T. Caruana, Shaw.
Trener:
Sędziowie: Durieux – Becker, Da Silva
Widownia:
Zmiana w drużynie Andora: z boiska schodzi Aarón Sánchez, na boisku pojawia się Luigi San Nicolás.
Zmiana w drużynie Malta: z boiska schodzi Paul Mbong, na boisku pojawia się Jake Grech.