GI Malepszy – Jagiellonia 4:2 (koniec) | AZS Darkomp – Red Devils 2:3 (koniec) | Zduńska Wola – FIT-MORNING Gredar 4:2 (koniec)
AZS UŚ – Red Dragons 3:4 (koniec)
AZS UŚ Katowice
3:4 (2:1)
Red Dragons Pniewy
Niedziela 25.10.2020, 18:00 • Hala Szopienice, Katowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 9. kolejka

Ciekawe spotkanie w Katowicach dobiegło końca! AZS prowadził już 3:1, ale ostatecznie przegrał mecz z Red Dragons 3:4. Bohaterem spotkania Patryk Holy, zdobywca hattricka. Dziękuję za uwagę! (19:45:27)

40
    Zablokowane uderzenie Omylaka. Aut dla katowiczan. 13 sekund do końca.

40
    Teraz to gospodarze grają z lotnym golkiperem.

39
    Gol dla Red Dragons!
    Coś niesamowitego! Świetnie rozegrali akcję z lotnym golkiperem goście, a kolejny raz perfekcyjnie z dystansu uderzył PATRYK HOLY!

39
    Miałkas faulowany przez Omylaka tuż przed polem karnym gospodarzy. Żółta kartka dla zawodnika AZS-u.

39
    Raz jeszcze Baklanow. Tym razem z większej odległości i niecelnie.

38
    Zablokowany strzał Skrzypka. Korner dla ekipy z Pniew.

38
    Kontratak gości zakończony obroniony przez Lasika uderzeniem Baklanowa!

37
    Niecelna próba Omylaka z własnej połowy boiska.

36
    Przerwa na życzenie szkoleniowca drużyny gości.

36
    O pełną pulę grają przyjezdni. Czerwone Smoki mimo doprowadzenia do wyrównania w dalszym ciągu grają z lotnym golkiperem.

36
    Faulowany na połowie rywali Kostecki. To drugie przewinienie Akademików.

35
    I już jest remis! Znów PATRYK HOLY, choć tym razem po płaskim uderzeniu!

35
    Łapią kontakt goście! Cudowne trafienie PATRYKA HOLEGO z lewego skrzydło w samo okienko!

34
    Przerwa na życzenie szkoleniowca AZS-u UŚ Katowice.

34
    Faule: 1-5.

33
    Gol dla AZS-u UŚ!
    Katowiczanie wracają na dwubramkowe prowadzenie! Znakomita indywidualna akcja PIOTRA ŁOPUCHA zakończona płaskim uderzeniem przy słupku!

33
    Zbyt mocne zagranie do Gładczaka i futbolówkę przechwycił golkiper Red Dragons.

32
    Uderzał Gładczak, ale ponad bramką strzeżoną przez Błaszczyka.

31
    Faule: 1-4.

30
    Michał Roj również upomniany przez sędziego.

30
    Zaostrzyła się gra w Katowicach. Tym razem za swoje zagranie żółtą kartką upomniany został Gładczak.

30
    Dobrym wyjściem z bramki popisał się Lasik. Tylko aut dla przyjezdnych.

29
    Niepotrzebne dyskusje Baklanowa z arbitrem i zawodnik Red Dragons obejrzał żółtą kartkę.

28
    Zamieszanie pod bramką pniewian, ale ostatecznie wyłapał piłkę Błaszczyk.

27
    Słupek po uderzeniu Baklanowa z ostrego kąta.

27
    Nieco za mocne zagranie Baklanowa do Kosteckiego, który nie był w stanie sięgnąć futbolówki.

26
    Mocne uderzenie Holego z dystansu i na raty interweniował Lasik.

25
    Faule: 1-1.

24
    Lasik udanie interweniował po uderzeniu Błaszyka.

23
    Nieudane wyprowadzenie kontrataku przez miejscowych. Pniewianie od autu na własnej połowie boiska.

22
    Jonczyk niecelnie z woleja po zagraniu z rzutu rożnego.

22
    Spóźniona interwencja Holego w środku pola. Arbiter upomniał zawodnika Red Dragons żółtą kartką.

21
    Potężne uderzenie Kosteckiego z wolnego i piłka obiła poprzeczkę!

21
    Holy z prawej strony, ale świetnie interweniował Lasik!

21

Do przerwy na prowadzeniu katowiczanie, którzy szybko wyprowadzili dwa ciosy. Gol do szatni na pewno doda animuszu przyjezdnym. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

20

20
    Pech gospodarzy! Z prawej strony centrował Skrzypek, a ROBERT GŁADCZAK próbując wybić piłkę niefortunnie skierował ją do własnej bramki!

20
    Szarżował na prawym skrzydle Gładczak i zdołał wywalczyć aut.

19
    Za mocny wyrzut piłki Lasika i od autu rozpocznę grę przyjezdni.

18
    Mocne uderzenie Skrzypka z lewej strony boiska. Pewnie interweniował Lasik.

18
    Indywidualna akcja Omylaka prawą stroną boiska. Powstrzymany został zawodnik AZS-u i tylko aut dla miejscowych/

17
    Dobre uderzenie Łopucha z linii pola karnego, ale czujnie interweniował Błaszczyk.

16
    Zupełnie nieudane uderzenie Skrzypka z kilkunastu metrów.

16
    Z ostrego kąta uderzał Błaszyk, ale trafił jedynie w boczną siatkę!

15
    Pięć i pół minuty efektywnego czasu gry do końca pierwszej połowy spotkania. W dalszym ciągu utrzymuje się dwubramkowe prowadzenie gospodarzy.

14
    Huknął z dystansu Nurki, ale zabrakło precyzji w tej próbie.

13
    Od autu na własnej połowie boiska wznawiają grę pniewianie.

12
    Piękne uderzenie Wojtyny z woleja, ale fantastycznie interweniował Błaszczyk! Tylko korner dla AZS-u.

12
    Spokojnie czekają na rywali na własnej połowie boiska gospodarze. Katowiczanie mądrze dysponują siłami.

11
    Rzut wolny dla Smoków. Zagranie na prawą stronę do Baklanowa, który łatwo dał się ograć rywalom.

10
    Z dziesięciu metrów uderzał Roj, ale posłał piłkę ponad poprzeczką.

10
    Faule: 1-1.

9
    Próbują w jakiś sposób odpowiedzieć na dwa trafienia rywali goście, ale póki co szwankuje ich skuteczność.

8
    Mocne uderzenie Omylaka zza linii pola karnego. Piłka zahaczyła po drodze o jednego z rywali i będzie korner dla AZS-u.

7
    Długo wymieniają się teraz podaniami na połowie rywali gospodarze.

6
    Faule: 1-0.

5
    Po zagraniu z prawej strony do środka piłkę do bramki rywali skierował KAMIL MUSIAŁ!

5

4
    Akademicy obejmują prowadzenie! Najpierw świetnym przechwytem popisał się Wojtyna. Później Omylak i ROBERT GŁADCZAK wyprowadzili kontrę zakończoną precyzyjnym uderzeniem z bliska tego drugiego!

4
    Po uderzeniu Gładczaka z prawej strony boiska piłka odbiła się od jednego z rywali i wyszła poza linię końcową. Korner dla AZS-u.

3
    Nieudane wykończenie akcji przez miejscowych. Od bramki wznawia grę Błaszczyk.

2
    Zablokowane uderzenie na bramkę katowiczan po rzucie rożnym dla przyjezdnych.

1

Protokół meczowy:

AZS UŚ Katowice:
    Kisielow, Lasik – Jochymek, Gładczak, Szczurek, Jonczyk, Hoszek, Musiał, Wojtyna, Piechota, Omylak, Łopuch, Dubiel, Jastrzembski

Red Dragons Pniewy:
    Szarata, Błaszczyk – Kubiak, Roj, Kostecki, Skrzypek, Nukri, Holy, Stankowiak, Miałkas, Baklanow, Gładyszewski, Błaszyk

Sędzia I: Robert Podlecki
    Sędzia II: Kamil Szczołko
    Sędzia III: Piotr Koloczek
    Sędzia czasowy: Marcin Miśta.

Początek spotkania o godzinie 18:00. Składy zaprezentujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

Obsada sędziowska:

Obie ekipy nie spisują się jak na razie najlepiej. AZS jest szesnasty z pięcioma punktami na koncie. Tyle samo mają przyjezdni, którzy są na piętnastym miejscu. Mają oni jednak dwa mecze więcej do rozegrania.

Serdecznie zapraszam na niedzielny mecz 9. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. W Katowicach miejscowy AZS UŚ podejmie Red Dragons Pniewy.

Gole: 4. Gładczak, 5. Musiał, 33. Łopuch – 20. Gładczak (sam.), 35. Holy, 35. Holy, 39. Holy

Kartki:   30. Gładczak (KAT), 39. Omylak (KAT) – 22. Holy (PNI), 29. Baklanow (PNI), 30. Roj (PNI)

Lasik (Kisielow) – Jochymek, Gładczak, Szczurek, Jonczyk, Hoszek, Musiał, Wojtyna, Piechota, Omylak, Łopuch, Dubiel, Jastrzembski

Błaszczyk (Szarata) – Kubiak, Roj, Kostecki, Skrzypek, Nukri, Holy, Stankowiak, Miałkas, Baklanow, Gładyszewski, Błaszyk

Sędzia czasowy: Marcin Miśta