Puszcza – Termalica 0:0 (poz.) | Górnik Ł. – Miedź 1:0 (koniec)
Górnik Łęczna
1:0 (0:0)
Miedź Legnica
Niedziela 25.10.2020, 15:00 • Stadion Górnika, Łęczna • Fortuna 1 Liga • 10. kolejka

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego wieczoru! (17:00:16)
    Drużyna Kamila Kieresia nadal bez porażki!

Ostatecznie doczekaliśmy się jednej bramki w tym spotkaniu. Padła ona w ostatniej minucie tego spotkania i wprawiła w euforię gospodarzy. Trzeba jednak szczerze przyznać, że w drugiej połowie lepiej wyglądali podopieczni Jarosława Skrobacza i to oni zasłużyli na to by wyjść na prowadzenie. Jednak tak jak przed przerwą brakowało ostatniego podania i skuteczności. Miedź zapłaciła za to dużą cenę, ponieważ gdy wydawało się, że zdobędą punkt to Górnik zmienił rezultat na 1:0. Brawa dla miejscowych za walkę do samego końca i trzy "oczka" lądują na ich koncie.

90+4

90+4
    Gol dla Łęcznej!

Coś niesamowitego co wydarzyło się w ostatniej akcji tego meczu! Dalekie zagranie Stromeckiego w pole karne, gdzie Matuszek przypadkowo uderza na własną bramkę i piłka odbija się od porzeczki! Do odbitej futbolówki próbowali dopaść niemal wszyscy, jednak najszybszy był PAWEŁ BARANOWSKI i wepchnął ją do siatki! Po tym sędzia zagwizdał po raz ostatni!

90+3
    Po akcji Tupaja Miedź miała jeszcze rzut wolny z niezłej pozycji. Do futbolówki podszedł Drzazga, którego próba poszybowała nad poprzeczką.

90+2
    W międzyczasie arbiter dorzucił trzy dodatkowe minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

90+1
    Jeszcze jedna roszada u legniczan. Na ławkę siada Panka, a na ostatnie minuty wchodzi Purzycki.

90+1
    Kukułowicz dobrze centruje na siódmy metr, gdzie główkę wygrywa Śpiączka! Jego strzał leciał w sam środek i spokojnie obronił to Hewelt!

90
    Po tej akcji leży na murawie Panka, który doznał jakiegoś urazu w prawej nodze. Po kilkudziesięciu sekundach udało mu się wstać o własnych siłach.

89
    Panka znalazł sobie trochę wolnego miejsca i uderzył z prostego podbicia! Piłka po drodze odbija się od nóg obrońców gospodarzy.

88
    Pinillos twardo zostawił nogę i nadział się na nią Kukułowicz. Odczuł to młody zawodnik, a tymczasem Hiszpan otrzymuje słowne upomnienie od sędziego.

87
    Baranowski długo się nie zastanawiał i gdy tylko futbolówka pojawiła się w jego polu karnym to od razu wyekspediował ją byle dalej.

85
    Banaszak chciał poszukać Śpiączki, choć dobrze ustawił się po raz kolejny Biernat. Udało mu się zamknąć drogę dla przeciwnika.

84
    Śpiączka powalczył do końca przy linii z Biernatem. Napastnik gospodarzy zahaczył od tyłu obrońcę rywali i ten mocno to odczuł.

83
    Druga zmiana w Miedzi. Za Romana melduje się Drzazga.

82
    Ostre wejście nakładką Matuszka w nogi Kalinkowskiego. Kapitan przyjezdnych może cieszyć się, że nie otrzymał "żółtka".

81
    Już w pierwszych akcjach z niezłej strony pokazuje się Lehaire, który chce grać kombinacyjnie. Zobaczymy czy starczy mu czasu by zaistnieć mocniej.

80
    Posiadanie piłki:

Górnik Łęczna 48% – 52% Miedź Legnica

Mateusz Nyka

Gole: 90+4. Baranowski

Kartki:   30. Cierpka (LCZ) – 16. Bartkowiak (MLE), 18. Mijusković (MLE), 73. Zapolnik (MLE)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 4:2. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 9:5. Spalone: 1:1. Foule: 19:13.