Środa 28.10.2020, 13:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • Fortuna 1 Liga

Strzały niecelne: 3:0.
    Rzuty rożne: 4:3.
    Spalone: 1:0.
    Faule: 15:17.

Koniec spotkania, które nie jest tak łatwo podsumować. Wynik jak każdy widzi 2:2. Prowadził GKS, miał zaliczkę Radomiak, ale nikt nie potrafił jej utrzymać. Bliżej zwycięstwa byli gospodarze i odrobinę absurdalnie sprokurowali jedenastkę. Łukaszowi Grzeszczykowi nie zadrżała stopa i właśnie ten pomocnik ustalił rezultat w 87. minucie. Generalnie można odnieść wrażenie, że w Radomiu padło prawie tyle samo goli ile było stuprocentowych sytuacji podbramkowych. Aktorom widowiska można pozazdrościć skuteczności, dzięki czemu nie będzie to mecz zapamiętany tylko przez pryzmat licznych fauli, nerwowości, agresji.

90+7

90+6
    Wrzutka z rzutu wolnego i szansa na odzyskanie prowadzenia dla Radomiaka. Futbolówka została strącona w kierunku lustra bramki przyjezdnych, ale jednocześnie prosto w rękawice Konrada Jałochy.

90+5
    Nemanja Nedić ostrym wślizgiem skasował kontratak Radomiaka. Żółta kartka.

90+3
    Pozostało kilka minut na rozstrzygnięcie starcia. GKS Tychy pozostaje po wyrównaniu na połowie przeciwnika. Ostatnie uderzenie oddane z dystansu było wyraźnie niedokładne.

90+1
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Leandro, na boisku pojawia się Ebwelle.

90
    Doliczony czas. Siedem minut.

88
    Łukasz Grzeszczyk napomniany żółtą kartką za faul i zachowanie po nim.

87
    Gol dla GKS-u!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa ŁUKASZ GRZESZCZYK.

Szansa wykorzystana przez przyjezdnych. Łukasz Grzeszczyk oddał uderzenie w ten narożnik bramki, którego nie wybrał Mateusz Kochalski. Kapitan przyjezdnych na razie przymierzył na wagę punktu.

85
    Damian Jakubik napomniany żółtą kartką za sprokurowanie rzutu karnego.

85
    Psikus. Rzut karny dla GKS Tychy za faul Damiana Jakubika na Marcelu Stefaniaku.

84
    To już chyba przejaw desperacji przyjezdnych. Jeden z nich straszył Radomiaka próbą oddania strzału z 40. metra.

82
    Możliwość zagrożenia gościom z rzutu wolnego na wysokości pola karnego. Dobra pozycja do wykonanie soczystego dośrodkowania. Futbolówka przeturlała się po wrzutce po głowach i od bramki Konrad Jałocha.

81
    Jeżeli oficjalne statystyki nie kłamią, a raczej nie kłamią, to od 10. minuty GKS Tychy nie oddał strzału celnego. Zresztą patrząc na obraz meczu, to akurat małe zaskoczenie.

79
    Ostra reakcja sędziego po starciu na prawym skrzydle, ale na szczęście dla tyszan nie zdecydował się na pokazanie drugiego żółtego, a w konsekwencji czerwonego kartonika Bartoszowi Szelidze.

77
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Angielski, na boisku pojawia się Radecki.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu i całkiem sporo doliczonych minut. GKS Tychy z przewagą w posiadaniu futbolówki i szuka sposobu na zagrożenie Mateuszowi Kochalskiemu.

Gole: 29. Angielski, 50. Angielski (kar.) – 7. Paprzycki, 87. Grzeszczyk (kar.)

Kartki:   4. Bogusz (RAM), 70. Gąska (RAM), 85. Jakubik (RAM) – 2. Szymura (GKT), 34. Norkowski (GKT), 37. Wołkowicz (GKT), 49. Szeliga (GKT), 88. Grzeszczyk (GKT), 90+5. Nedić (GKT)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 3:0. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 1:0. Foule: 15:17.
    Radomiak Radom: Kochalski – Jakubik, Cichocki, Bodzioch, Bogusz, Kaput, Lewandowski (46. Podliński), Leandro (90. Ebwelle), Gąska, Kozak, Angielski (77. Radecki).

Zmiany: Kryczka – Świdzikowski, Banasiak, Radecki, Podliński, Ebwelle, Scheidt, Kvocera, Nowakowski.

GKS Tychy: Jałocha – Szeliga (60. Połap), Nedić, Szymura, Wołkowicz (70. Stefaniak), Paprzycki, Norkowski (60. J. Biegański), Biel, Grzeszczyk, Moneta (70. Steblecki), Nowak (60. Lewicki).

Zmiany: Odyjewski – Sołowiej, J. Piątek, J. Biegański, Steblecki, Stefaniak, Połap, Lewicki, K. Piątek.

Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk)