Lech II P. – Olimpia E. | 2:3 (koniec) |
AEK Atény – Leicester | 1:2 (koniec) | | | Zoria – Braga | 1:2 (koniec) | | | AC Milan – Sparta | 3:0 (koniec) |
Lille – Celtic | 2:2 (koniec) | | | Karabach – Villarreal | 1:3 (koniec) | | | Linz – Łudogorec | 4:3 (koniec) |
Antwerp – Tottenham | 1:0 (koniec) | | | CSKA Mos. – Dinamo Z. | 0:0 (koniec) | | | Feyenoord – Wolfsberger | 1:4 (koniec) |
Gent – Hoffenheim | 1:4 (koniec) | | | Crvena Zvezda – Slovan | 5:1 (koniec) | | | Sivasspor – Maccabi T.A. | 1:2 (koniec) |
AS Roma – CSKA Sofia | 0:0 (koniec) | | | Cluj – Young Boys | 1:1 (koniec) | | | Arsenal – Dundalk | 3:0 (koniec) |
Molde – Rapid | 1:0 (koniec) | | | Slavia – Bayer | 1:0 (koniec) | | | Nice – Hapoel BS | 1:0 (koniec) |
Benfica – Standard | 3:0 (koniec) | | | Rangers – Lech P. | 1:0 (koniec) | | | Omonia – PSV | 1:2 (koniec) |
Granada – PAOK | 0:0 (koniec) | | | Sociedad – Napoli | 0:1 (koniec) | | | Alkmaar – Rijeka | 4:1 (koniec) |
finał
CFR Cluj
1:1
(0:0)
BSC Young Boys
82
|
Żółtą kartkę otrzymuje Damjan Djoković (CFR Cluj).
|
|
74
|
Żółtą kartkę otrzymuje Michel Aebischer (BSC Young Boys Berno).
|
|
23
|
Żółtą kartkę otrzymuje Gabriel Debeljuh (CFR Cluj).
|
Gole:
62. Rondón – 69. Fassnacht
Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 2:6. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 0:2. Foule: 14:15.
Sędziowie: Nyberg – Beigi, Söderqvist
Widownia:
Kartki: 23. Debeljuh (KLZ), 82. Djoković (KLZ) – 74. Aebischer (YBB)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 2:6. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 0:2. Foule: 14:15.
CFR Cluj:
Bălgrădean – M. Sušić, Vinícius (14. Manea), Burcă, Camora (C) – Hoban (79. Itu), Djoković – Rondón, Păun (79. Pereira), Deac (63. Chipciu) – Debeljuh (46. Omrani).
Zmiany: Sandomierski – Manea, Omrani, Pereira, Ciobotariu, Latovlevici, Chipciu, Itu, Joca, Carnat.
Trener:
BSC Young Boys: Von Ballmoos – Maceiras, Zesiger, M. A. Camara (75. Sulejmani), Hefti (63. U. García) – Aebischer (75. Sierro), Lustenberger (C), Fassnacht – Ngamaleu (76. Siebatcheu), Nsamé, Elia (63. Gaudino).
Zmiany: Neuenschwander, Faivre – Sierro, Sulejmani, Gaudino, Bürgy, Siebatcheu, Mambimbi, U. García, Lefort, Rieder.
Trener:
Zmiany: Sandomierski – Manea, Omrani, Pereira, Ciobotariu, Latovlevici, Chipciu, Itu, Joca, Carnat.
Trener:
BSC Young Boys: Von Ballmoos – Maceiras, Zesiger, M. A. Camara (75. Sulejmani), Hefti (63. U. García) – Aebischer (75. Sierro), Lustenberger (C), Fassnacht – Ngamaleu (76. Siebatcheu), Nsamé, Elia (63. Gaudino).
Zmiany: Neuenschwander, Faivre – Sierro, Sulejmani, Gaudino, Bürgy, Siebatcheu, Mambimbi, U. García, Lefort, Rieder.
Trener:
Sędziowie: Nyberg – Beigi, Söderqvist
Widownia: