Lech II P. – Olimpia E. | 2:3 (koniec) |
AEK Atény – Leicester | 1:2 (koniec) | | | Zoria – Braga | 1:2 (koniec) | | | AC Milan – Sparta | 3:0 (koniec) |
Lille – Celtic | 2:2 (koniec) | | | Karabach – Villarreal | 1:3 (koniec) | | | Linz – Łudogorec | 4:3 (koniec) |
Antwerp – Tottenham | 1:0 (koniec) | | | CSKA Mos. – Dinamo Z. | 0:0 (koniec) | | | Feyenoord – Wolfsberger | 1:4 (koniec) |
Gent – Hoffenheim | 1:4 (koniec) | | | Crvena Zvezda – Slovan | 5:1 (koniec) | | | Sivasspor – Maccabi T.A. | 1:2 (koniec) |
AS Roma – CSKA Sofia | 0:0 (koniec) | | | Cluj – Young Boys | 1:1 (koniec) | | | Arsenal – Dundalk | 3:0 (koniec) |
Molde – Rapid | 1:0 (koniec) | | | Slavia – Bayer | 1:0 (koniec) | | | Nice – Hapoel BS | 1:0 (koniec) |
Benfica – Standard | 3:0 (koniec) | | | Rangers – Lech P. | 1:0 (koniec) | | | Omonia – PSV | 1:2 (koniec) |
Granada – PAOK | 0:0 (koniec) | | | Sociedad – Napoli | 0:1 (koniec) | | | Alkmaar – Rijeka | 4:1 (koniec) |
finał
OGC Nice
1:0
(1:0)
Hapoel Beer Szewa
Gole:
23. Gouiri (Atál)
Posiadanie piłki: 65 % : 35 %.
Strzały celne: 4:1. Strzały niecelne: 3:2. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 0:4. Foule: 14:13.
Sędziowie: Kavanagh – Cook, Masseyová (ENG)
Widownia:
Kartki: 54. Kamara (NIC), 59. Schneiderlin (NIC) – 36. Bareiro (HBE), 59. Josue (HBE), 62. Agudelo (HBE), 86. Vítor (HBE)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 65 % : 35 %.
Strzały celne: 4:1. Strzały niecelne: 3:2. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 0:4. Foule: 14:13.
OGC Nice:
Benítez – Bambu, Dante (C), N'Soki (46. Pelmard) – Atál (68. Maolida), Thuram, Schneiderlin, Kamara – Claude-Maurice (58. Reine-Adélaïde), Dolberg (85. Búdawí), Gouiri (69. Lotomba).
Zmiany: Cardinale – Daniliuc, Maolida, Lees-Melou, Coly, Ndoye, Rony Lopes, Lotomba, Pelmard, Trouillet, Búdawí, Reine-Adélaïde.
Trener:
Hapoel Beer Szewa: Levita – Dadia, Vítor (C), Kabha, Taha, Goldberg (76. Varenne) – Sallalich (76. Meli), Bareiro (81. Safouri), Josue, Yosefi (46. Agudelo) – Acolatse (88. Twito).
Zmiany: Rahamim – Tzedek, Shviro, Safouri, Twito, Askias, Gamon, Varenne, Meli, Agudelo, Sabag, Hatuel.
Trener:
Zmiany: Cardinale – Daniliuc, Maolida, Lees-Melou, Coly, Ndoye, Rony Lopes, Lotomba, Pelmard, Trouillet, Búdawí, Reine-Adélaïde.
Trener:
Hapoel Beer Szewa: Levita – Dadia, Vítor (C), Kabha, Taha, Goldberg (76. Varenne) – Sallalich (76. Meli), Bareiro (81. Safouri), Josue, Yosefi (46. Agudelo) – Acolatse (88. Twito).
Zmiany: Rahamim – Tzedek, Shviro, Safouri, Twito, Askias, Gamon, Varenne, Meli, Agudelo, Sabag, Hatuel.
Trener:
Sędziowie: Kavanagh – Cook, Masseyová (ENG)
Widownia:
Żółtą kartkę otrzymuje Josue (Hapoel Beer Szewa).