Stal Rz. – Wigry 1:2 (koniec) | Lech II P. – Skra 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Olimpia E. 4:3 (koniec)
Polkowice – Błękitni 2:1 (koniec) | Ostróda – KKS 1:4 (koniec) | GKS K. – Garbarnia 2:1 (koniec)
Chojniczanka – Motor 0:0 (koniec)
Lech II Poznań
1:0 (1:0)
Skra Częstochowa
Środa 04.11.2020, 13:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • 11. kolejka

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego popołudnia! (14:58:30)
    Drużyna z południa Polski znów nie potrafiła wygrać na wyjeździe.

KONIEC MECZU. Mimo walki do upadłego w drugiej połowie niestety przegrywamy dziś we Wronkach

Opublikowany przez KS Skra Częstochowa Środa, 4 listopada 2020

Poznaniacy dotrwali z korzystnym wynikiem do końcowego gwizdka i jest to dla nich bardzo ważne zwycięstwo. Okupili je wielkim wysiłkiem bowiem w drugiej połowie Skra była stroną przeważającą i ciągle szukała sposobu na wyrównanie. Szczególnie gorąca była końcówka i niewiele brakowało by ostatecznie padł tutaj remis. W końcu jednak zabrakło skuteczności przez co trzy punkty zostają we Wronkach, a częstochowianie wracają do domu z niczym. Niewątpliwie patrząc na dotychczasową dyspozycję obu ekip taki rezultat jest niespodzianką.

90+5

90+4
    Ratajczyk wychodzi sam na sam z Biegańskim po tym jak wszyscy zawodnicy gości byli na połowie Lecha! Zagrał on do Białczyka, lecz ten znalazł się na spalonym! Wścieka się trener Ulatowski!

90+3
    Kapitalna szansa w końcówce dla Skry! Nocoń uruchomiony na lewym skrzydle i urywa się tam Kaczmarkowi! Mocna próba efektownie wybroniona przez Bąkowskiego!

90+2
    Ależ zamieszanie w szesnastce Lecha! Leżało na murawie aż trzech zawodników, a piłka spadła pod nogi Biegańskiego! Strzał bramkarza z Częstochowy zablokowany!

90+1
    Arbiter dorzuca cztery dodatkowe minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

90
    Jedne z ostatnich akcji Skry w tym meczu. Przyjezdni skupiają się na centrach szczególnie z prawego skrzydła. Wybijają jak najdalej Lechici.

89
    Jeszcze jedna zmiana w zespole Lecha. Na ławkę siada Sobol, a szansę dostaje Ratajczyk.

88
    Kryg zachował się teraz nie fair bowiem odkopnął futbolówkę, gdy mieli wznawiać goście. Ogląda on żółtą kartkę.

87
    Drugie przemeblowanie u poznaniaków. Za Karbownika pojawia się Smajdor.

85
    Jeszcze jedno uderzenie częstochowian. Kazimierowicz huknął niecelnie i kradnie cenne sekundy golkiper "Kolejorza".

84
    Fatalna strata Niewidomskiego na własnej połowie! Kończy się to strzałem głową Pietraszkiewicza i broni to bramkarz gospodarzy!

83
    Sobol przetrzymał piłkę i mądrze odegrał ją do Yatsenki! Ukrainiec strzela wprost w Biegańskiego i nie mogło go to zaskoczyć.

82
    Kolejny stały fragment dla Skry i znów niebezpiecznie! Ostatecznie sędzia dopatrzył się przewinienie na Bąkowskim, ale Lech igra z ogniem.

81
    Pierwsza zmiana u miejscowych. Za Szramowskiego wchodzi Białczyk.

80
    Od razu pokazał się Kazimierowicz, który przymierzył z lewego skrzydła. Futbolówka leci nieznacznie nad poprzeczką.

79
    Wypuszczenie na wolne pole rozpędzonego Sobola! Ten będąc w szesnastce przekłada sobie rywala i strzela na bramkę! Kąt skrócił mu Biegański i obronił tę próbę!

Mateusz Nyka

Gole: 21. Sobol (kar.)

Kartki:   2. Nawrocki (LP2), 88. Kryg (LP2) – 8. Nocoń (SKC), 58. Pietraszkiewicz (SKC), 68. Olejnik (SKC)

Lech II Poznań:
    Bąkowski – Kaczmarek, Nawrocki, Andrzejewski, Niewiadomski – Marciniak, Szramowski (81. Białczyk), Kryg – Karbownik (87. Smajdor), Sobol (89. Ratajczyk), Yatsenko

Zmiany:
    Radliński, Wachowiak, Wojtkowiak, Tkocz, Malec, Smajdor, Białczyk, Ławrynowicz, Ratajczyk

Skra Częstochowa:
    Biegański – Napora, Holik, Mesjasz, Brusiło – Olejnik (78. Kazimierowicz), Gołębiowski (46. Muniak, 56. Pietraszkiewicz), Nocoń – Niedbała, Wojtyra, Zieliński (56. Sinior)