Termalica – Górnik Ł. 2:1 (koniec) | ŁKS – Chrobry 4:0 (koniec) | Odra O. – Jastrzębie 0:2 (koniec)
GKS Bełchatów – Resovia 3:0 (koniec) | Zagłębie S. – Korona 1:3 (koniec)
ŁKS Łódź
4:0 (0:0)
Chrobry Głogów
Sobota 07.11.2020, 12:40 • Stadion MOSiR, Łódź • Fortuna 1 Liga • 11. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:34:23)

Posiadanie piłki: 69% : 31%.
    Strzały na bramkę: 9:1.
    Strzały niecelne: 4:3.
    Rzuty rożne: 3:2.
    Spalone: 2:0.
    Faule: 10:17.

Pierwsza połowa była bezbramkowa i generalnie wyrównana, ale po przerwie na boisku rządziła jedna drużyna. ŁKS otworzył wynik uderzeniem Samuela Corrala i nie potrzebował nawet kwadransa na dorzucenie jeszcze dwóch trafień. Wynik na 4:0 ustalił płaskim uderzeniem w ostatniej minucie podstawowego czasu Antonio Dominguez. Z Chrobrego Głogów nie było już czego zbierać i konfrontacja zakończyła się małym pogromem.

90+3

90
    Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

90
    Gol dla ŁKS-u!
    Strzelcem bramki ANTONIO DOMINGUEZ.

Hiszpańska kanonada po przerwie. Antonio Dominguez jest kolejnym zawodnikiem z kraju na Półwyspie Iberyjskim, który znalazł sposób na pokonanie Kacpra Bieszczada. Efektowne rozegranie i Antonio Dominguez strzelił płasko w narożnik bramki po podaniu prostopadłym.

87
    Uderzenie z dystansu zostało wyłącznie odprowadzone wzrokiem poza boisko przez Arkadiusza Malarza. Wszystko wskazuje na to, że weteran zejdzie z boiska z czystym kontem.

85
    Pozostało pięć minut do końca podstawowego czasu, a głogowianie marzą już wyłącznie o zejściu z boiska do szatni. ŁKS Łódź, wzmocniony kilkoma zmiennikami, nie stracił apetytu na poprawienie rezultatu.

82
    Druga połowa meczu zdominowana w stu procentach przez ŁKS Łódź. Futbolówka niemal wyłącznie na połowie boiska należącej do Chrobrego Głogów. Kacper Bieszczad musi ratować przyjezdnych przed kompromitującym rezultatem.

79
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Ziemann, na boisku pojawia się Piotrowski.

79
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Ratajczak, na boisku pojawia się Oleksy.

77
    Strzelcem bramki PIRULO.

Od początku sezonu to jedno się nie zmienia. Większość bramek ŁKS Łódź jest związana z Pirulo. Tym razem lider gospodarzy sam podsumował atak swoim uderzeniem. Po podaniu Przemysława Sajdaka południowiec poradził sobie z defensorem i ominął miękkim uderzeniem Kacpra Biszczada. Komplet punktów pozostanie w Łodzi.

75
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Trąbka, na boisku pojawia się Nawotka.

75
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Wolski, na boisku pojawia się Klimczak.

75
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Corral, na boisku pojawia się Sekulski.

70
    Przemysław Sajdak miał możliwość zadanie kolejnego groźnego ciosu przyjezdnym. Po zmianie rezultatu nie prezentuje się dobrze Chrobry Głogów i mało wskazuje na to, że będzie w stanie zorganizować się do odrabiania strat.

67
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Bryła, na boisku pojawia się Machaj.

67
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Lebedyński, na boisku pojawia się Kowalczyk.

67
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Cywka.

Gole: 63. Corral, 67. Moros, 77. Pirulo, 90. Dominguez

Kartki:   33. Mandrysz (CHR1), 39. Rozwandowicz (CHR1)

Posiadanie piłki: 69 % : 31 %.
    Strzały celne: 9:1. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 2:0. Foule: 10:17.
    ŁKS Łódź: Malarz – Wolski (75. Klimczak), Moros, Sobociński, Dankowski, Rozwandowicz (60. Tosik), Pirulo, Dominguez, Trąbka (75. Nawotka), Gryszkiewicz (17. Sajdak), Corral (75. Sekulski).

Zmiany: Arndt – Klimczak, Nawotka, Ibe-Torti, Sekulski, Celea, Tosik, Sajdak, Srnić.

Chrobry Głogów: Bieszczad – Ilków-Gołąb, Michalec, Juraszek, Ratajczak (79. Oleksy), Ziemann (79. Piotrowski), Mandrysz (67. Cywka), Kolenc, Bryła (67. Machaj), Banaszewski, Lebedyński (67. Kowalczyk).

Zmiany: Makuchowski – Antochów, Michalczyk, Cywka, Piła, Piotrowski, Machaj, Oleksy, Kowalczyk.

Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń)