Chorwacja – Portugalia | 2:3 (koniec) | | | Francja – Szwecja | 4:2 (koniec) | | | Hiszpania – Niemcy | 6:0 (koniec) |
Szwajcaria – Ukraina | 3:0 (kont.) |
Luksemburg – Azerbejdżan | 0:0 (koniec) | | | Czarnogóra – Cypr | 4:0 (koniec) |
Malta – Wyspy Owcze | 1:1 (koniec) | | | Andora – Łotwa | 0:5 (koniec) | | | Gibraltar – Liechtenstein | 1:1 (koniec) |
Olimpia G. – Lechia | 0:1 (koniec) |
Senica – Sereď | 2:2 (koniec) |
Kazachstan – Wyspy Owcze | 2:3 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Czarnogóra | 2:1 (koniec) | | | Malta – Finlandia | 0:1 (koniec) |
Słowacja – Liechtenstein | 6:0 (koniec) | | | Turcja – Kosowo | 3:0 (koniec) | | | Grecja – Szkocja | 1:0 (koniec) |
Chorwacja – Litwa | 7:0 (koniec) | | | Polska – Łotwa | 3:1 (koniec) | | | Bułgaria – Estonia | 3:0 (koniec) |
Ukraina – Irlandia Północna | 3:0 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Belgia | 3:2 (koniec) | | | Niemcy – Walia | 2:1 (koniec) |
Hiszpania – Izrael | 3:0 (koniec) | | | Rumunia – Dania | 1:1 (koniec) | | | Anglia – Albania | 5:0 (koniec) |
Austria – Andora | 4:0 (koniec) |
Wenezuela – Chile | 2:1 (koniec) | | | Ekwador – Kolumbia | 6:1 (koniec) |
finał
FK Senica
2:2
(1:0)
ŠKF Sereď
82. Senad Jarovič (SER)
Źródło: www.huste.tv |
||
82
|
Żółtą kartkę otrzymuje Dávid Gallovič (FK Senica).
|
|
74. Bankole Adekuoroye (SER)
Źródło: www.huste.tv |
||
74
|
Żółtą kartkę otrzymuje Bankole Adekuoroye (ŠKF Sereď).
|
|
70. Oskar Fotr (SEN)
Źródło: www.huste.tv |
||
70
|
Czerwona kartka dla Oskar Fotr (FK Senica).
|
|
55
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ľubomír Michalík (ŠKF Sereď).
|
Gole:
14. Addo, 90+1. Malec – 89. Jarovič, 90+4. Lačný
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 0:2. Foule: 17:15.
Sędziowie: Kráľovič – Vorel, Borsányi
Widownia:
Kartki: 82. Gallovič (SEN) – 55. Michalík (SER), 74. Adekuoroye (SER) 70. Fotr (SEN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 0:2. Foule: 17:15.
FK Senica:
Fryšták – Kopečný, Asanović, Carrillo, Šimčák – Addo, Gallovič (90. Duda) – Fotr, Piroska, Yenne (54. Košťál, 90+3. Nemec) – Malec.
Zmiany: Slančík – Nemec, Ólafsson, Eneji, Duda, Mašulovič, Košťál.
Trener:
ŠKF Sereď: Yakubu – Morong, Hučko, Michalík, Mečiar (78. Slaninka) – Šumský (78. Jarovič), Adekuoroye – Bušnja (83. Jureškin), Pankarićan (46. Potoma), Iván – Lačný.
Zmiany: Ayotunde – Jarovič, Čelikovič, Potoma, Jureškin, Duranski, Slaninka.
Trener:
Zmiany: Slančík – Nemec, Ólafsson, Eneji, Duda, Mašulovič, Košťál.
Trener:
ŠKF Sereď: Yakubu – Morong, Hučko, Michalík, Mečiar (78. Slaninka) – Šumský (78. Jarovič), Adekuoroye – Bušnja (83. Jureškin), Pankarićan (46. Potoma), Iván – Lačný.
Zmiany: Ayotunde – Jarovič, Čelikovič, Potoma, Jureškin, Duranski, Slaninka.
Trener:
Sędziowie: Kráľovič – Vorel, Borsányi
Widownia: