Śląsk II – GKS K. 0:3 (koniec) | Błękitni – Lech II P. 1:0 (koniec) | Ostróda – Garbarnia 1:1 (koniec)
Motor – Bytovia 2:1 (koniec)
Błękitni Stargard
1:0 (1:0)
Lech II Poznań
Środa 18.11.2020, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 10. kolejka

90+4
    Eryk Kryg też zdążył w ostatnich minutach meczu trafić z napomnieniem do notesu sędziego.

90+1
    Aleksander Theus napomniany żółtą kartką za przewinienie na początku doliczonego czasu.

87
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Filip Nawrocki. Od początku konfrontacji sypały się kartoniki. Po wykluczeniu gracza Lecha II Poznań końcówka meczu dziesięciu na dziesięciu.

82
    Oskar Ryk napomniany żółtą kartką po wejściu na boisko z ławki rezerwowych.

73
    Hubert Sobol napomniany żółtą kartką za zbyt agresywną próbę odebrania piłki na połowie przeciwnika i późniejsze protestowanie.

62
    Dawid Polkowski napomniany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką, a to oznacza, że Błękitni będą kończyć mecz w osłabieniu. To może być zasadniczy zwrot wydarzeń!

52
    Dawid Polkowski napomniany przez sędziego żółtą kartką. To już piąty kartonik w spotkaniu.

39
    Jakub Mosakowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

29
    Jakub Białczyk napomniany żółtą kartką za przerwanie faulem kontrataku gospodarzy.

21
    Filip Nawrocki napomniany żółtą kartką za kolejne przewinienie.

7
    Kacper Andrzejewski napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko koła środkowego.

Gole: 39. Bochnak

Kartki:   39. Mosakowski (BSS), 52. Polkowski (BSS), 82. Ryk (BSS), 90+1. Theus (BSS) – 7. Andrzejewski (LP2), 21. Nawrocki (LP2), 29. Białczyk (LP2), 73. Sobol (LP2), 90+4. Kryg (LP2)   62. Polkowski (BSS) – 87. Nawrocki (LP2)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 6:1. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 3:1. Foule: 21:18.
    Błękitni Stargard: Sasiak – Theus, Mosakowski, Kujawa, Sitkowski, Karmański (75. Niedojad), Polkowski, Bochnak (81. Rajch), Cywiński, T. Kaczmarek (75. Ryk), Brzeziański (64. Krawczun).

Zmiany: Rzepecki – Klimek, Bednarski, Krawczun, Niedojad, Ryk, Starzycki, Rajch, Ostrowski.

Lech II Poznań: Radliński – A. Kaczmarek (85. Smajdor), Nawrocki, Andrzejewski, Palacz (85. Malec), Białczyk (70. Ławrynowicz), Szramowski, Kryg, Karbownik (73. Pacławski), Sobol, Jacenko.

Zmiany: Drażdżewski – Wojtkowiak, Tkocz, Pacławski, Malec, Ławrynowicz, Smajdor.

Sędziowie: Paweł Horożaniecki (Żary)