Zagłębie L. – Stal M. | 2:2 (koniec) | | | Warta – Wisła K. | 2:1 (koniec) |
Resovia – Arka | 1:2 (koniec) | | | Stomil – Jastrzębie | 0:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Korona | 0:1 (koniec) |
Zagłębie S. – Chrobry | 1:2 (koniec) | | | GKS T. – Miedź | 0:2 (koniec) |
Chojniczanka – Stal Rz. | 2:1 (koniec) | | | KKS – Lech II P. | 2:0 (koniec) |
Newcastle – Chelsea | 0:2 (koniec) | | | Aston Villa – Brighton | 1:2 (koniec) | | | Tottenham – Man City | 2:0 (koniec) |
Man Utd – West Bromwich | 1:0 (koniec) |
Crotone – Lazio | 0:2 (koniec) | | | Spezia – Atalanta | 0:0 (koniec) | | | Juventus – Cagliari | 2:0 (koniec) |
Levante – Elche | 1:1 (koniec) | | | Villarreal – Real Madryt | 1:1 (koniec) | | | Sevilla – Celta Vigo | 4:2 (koniec) |
Atletico – FC Barcelona | 1:0 (koniec) |
Bayern – Werder | 1:1 (koniec) | | | Arminia – Bayer | 1:2 (koniec) | | | Hoffenheim – Stuttgart | 3:3 (koniec) |
Borussia M. – Augsburg | 1:1 (koniec) | | | Schalke 04 – Wolfsburg | 0:2 (koniec) | | | Eintracht – RB Lipsk | 1:1 (koniec) |
Hertha – Borussia D. | 2:5 (koniec) |
Brest – Saint-Étienne | 4:1 (koniec) | | | Olympique – Nice | 0:0 (poz.) |
Mlada – Pardubice | 4:1 (koniec) | | | Ołomuniec – Karvina | 3:0 (koniec) | | | Bohemians – Teplice | 2:0 (koniec) |
FC Opava – Slavia | 0:6 (koniec) |
Sereď – Rużomberok | 0:0 (koniec) | | | Michalovce – Senica | 0:1 (koniec) | | | MSK Żilina – AS Trencin | 2:0 (koniec) |
Nitra – Dunajska | 0:1 (koniec) |
finał
Zagłębie Sosnowiec
1:2
(1:1)
Chrobry Głogów
Radosław Radczak
Gole:
27. Karbowy – 9. Kolenc, 65. Lebedyński
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 1:0. Foule: 13:16.
Sędziowie: Jacek Małyszek (główny), Andrzej Zbytniewski (asystent 1), Michał Gajda (asystent 2), Karol Iwanowicz (techniczny).
Widownia: Mecz bez udziału publiczności.
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 1:0. Foule: 13:16.
Zagłębie Sosnowiec:
Chorążka – Turzyniecki, Ďuriška, Grudziński, Gojny – Karbowy, Korzeniecki (74. Szwed) – Pawłowski (C), Mularczyk (56. Maia), Małecki – Gregorio (55. Nowak).
Zmiany: Perdijić – Oliveira, Szwed, Maia, Antonik, Ryndak, Ryndak, Radkowski, Polczak, Nowak.
Trener:
Chrobry Głogów: Bieszczad – Ilków-Gołąb, Michalec (C), Stolc, Oleksy – Cywka (72. Mandrysz), Kolenc – Bryła (81. Piła), Machaj (46. Ziemann), Banaszewski (90+2. Bryła) – Lebedyński (90+2. Kowalczyk).
Zmiany: Makuchowski – Ratajczak, Michalczyk, Mandrysz, Ziemann, Praznovsky, Piła, Piotrowski, Kowalczyk.
Trener:
Zmiany: Perdijić – Oliveira, Szwed, Maia, Antonik, Ryndak, Ryndak, Radkowski, Polczak, Nowak.
Trener:
Chrobry Głogów: Bieszczad – Ilków-Gołąb, Michalec (C), Stolc, Oleksy – Cywka (72. Mandrysz), Kolenc – Bryła (81. Piła), Machaj (46. Ziemann), Banaszewski (90+2. Bryła) – Lebedyński (90+2. Kowalczyk).
Zmiany: Makuchowski – Ratajczak, Michalczyk, Mandrysz, Ziemann, Praznovsky, Piła, Piotrowski, Kowalczyk.
Trener:
Sędziowie: Jacek Małyszek (główny), Andrzej Zbytniewski (asystent 1), Michał Gajda (asystent 2), Karol Iwanowicz (techniczny).
Widownia: Mecz bez udziału publiczności.
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały na bramkę: 2:3.
Strzały niecelne: 6:5.
Rzuty rożne: 4:4.
Spalone: 1:0.
Faule: 13:16.
Strzelcem bramki MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI.
Maksymilian Banaszewski zagrał na lewą stronę do Marcela Ziemanna, a ten dośrodkował w pole karne do zupełnie niekrytego Mikołaja Lebedyńskiego, który pewnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie! 1:2!
Strzelcem bramki FILIP KARBOWY.
Dośrodkowanie z lewej strony Dawida Gojnego wybił piłkę głową poza szesnastkę Przemysław Stolc, lecz doszedł do niej Filip Karbowy, który uderzył z 20 metrów, piłka odbiła się od Michała Michalca i nie miał szans na interwencję zmylony Kacper Bieszczad! 1:1!
Strzelcem bramki JAKA KOLENC.
Po podaniu od Mikołaja Lebedyńskiego z prawej strony Patryk Bryła wszedł w pole karne, zagrał na piąty metr, gdzie pojawił się Jaka Kolenc, który tylko płaskim strzałem wpakował piłkę do siatki! 0:1!
Zagłębie Sosnowiec: Chorążka – Turzyniecki, Ďuriška, Grudziński, Gojny – Karbowy, Korzeniecki – Pawłowski (C), Mularczyk, Małecki – Gregorio.
Rezerwowi: Perdijić – Oliveira, Szwed, Maia, Antonik, Ryndak, Ryndak, Radkowski, Polczak, Nowak.
Chrobry Głogów: Bieszczad – Ilków-Gołąb, Michalec (C), Stolc, Oleksy – Cywka, Kolenc – Bryła, Machaj, Banaszewski – Lebedyński.
Rezerwowi: Makuchowski – Ratajczak, Michalczyk, Mandrysz, Ziemann, Praznovsky, Piła, Piotrowski, Kowalczyk.
Sędziowie: Jacek Małyszek (główny), Andrzej Zbytniewski (asystent 1), Michał Gajda (asystent 2), Karol Iwanowicz (techniczny).