Saławat – Barys | 4:1 (koniec) | | | Magnitogorsk – Czerepowiec | 1:4 (koniec) | | | Czelabińsk – Dyn. Moskwa | 2:5 (koniec) |
Niżniekamsk – Sp. Moskwa | 5:2 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Chabarowsk | 5:3 (koniec) |
finał
Traktor Czelabińsk
2:5
(0:1, 2:3, 0:1)
Dynamo Moskwa
52:46
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Avcin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
52:05
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Oscar Lindberg – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
48:05
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Dmitrij Jaškin – 2 min., zahaczanie).
|
|
38:03
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Vladislav Jefremov – 2 min., uderzanie).
|
|
22:28
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Vladislav Jefremov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
11:39
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Oscar Lindberg – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
24. Osnovin (Pilut), 35. Švarjov (Ogurcov, Polygalov) – 17. Jaškin (Šipačov, Hietanen), 25. Tarasov (O. Lindberg, An. Sergejev), 32. Čajkovský (Kagarlickij, Jaškin), 32. O. Lindberg (V. Kuljomin, Mironov), 41. Jaškin (Hietanen, Šipačov)
Sędziowie: Beljajev, Fatejev – Osipov, Gordenko
Widownia:
Spudłowany karny!:
Traktor Czelabińsk:
Will (32. Fedotov) – Manuchov, Pilut, Tělegin, Karpuchin, S. Garejev, Ogurcov, Jasinskij, Jevenko – Kalinin (C), Byvalcev, Kravcov – Hyka, Sedlák (A), Åberg – Osnovin, Polygalov (A), Švarjov – Kosov, Karlin, Avcin.
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, An. Sergejev, Mironov (A), Bojkov, J. Zajcev, Ljamin, Volkov, O. Zajcev (C) – Jaškin, Šipačov, Kagarlickij – Brjukvin, O. Lindberg (A), Tarasov – V. Kuljomin, Jefremov, Popugajev – Bryzgalov, Šipov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, An. Sergejev, Mironov (A), Bojkov, J. Zajcev, Ljamin, Volkov, O. Zajcev (C) – Jaškin, Šipačov, Kagarlickij – Brjukvin, O. Lindberg (A), Tarasov – V. Kuljomin, Jefremov, Popugajev – Bryzgalov, Šipov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Beljajev, Fatejev – Osipov, Gordenko
Widownia: