Czerepowiec – Podolsk | 2:1 (koniec) | | | Kunlun – Chabarowsk | 2:4 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Jekaterynburg | 5:1 (koniec) |
Din. Mińsk – Jarosław | 2:1 (po dogrywce) | | | Helsinki – Dyn. Moskwa | 6:1 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Barys | 4:3 (koniec) |
Soczi – Sp. Moskwa | 3:5 (koniec) |
finał
Severstal Czerepowiec
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
Witiaź Podolsk
56:10
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Pavel Vorobej – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
50:59
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
31:36
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Kaspars Daugavinš – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
24:29
|
Kara dla Witiaź Podolsk (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
23:17
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Vladislav Kodola – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
18:56
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Justin Danforth – 2 min., trzymanie).
|
|
16:24
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Kaspars Daugavinš – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
15:10
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Shawn Lalonde – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
15:10
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Alexandr Děrgačov – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
14:10
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (David Dumbadze – 2 min., trzymanie).
|
|
09:05
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Arťom Borodkin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
06:35
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Arťom Garejev – 2 min., trzymanie kija).
|
Składy i statystyki:
38. J. Morozov (Provolněv), 58. Provolněv (Vovčenko, Petunin) – 21. Děrgačov (Daugavinš)
Sędziowie: D. Naumov – K. Olenin
Widownia:
Spudłowany karny!:
Severstal Czerepowiec:
Podjapolskij (Šugajev) – Provolněv, Vittasmäki, Lalonde (A), Kudako, Matuškin, Khabarov, Rogov, Adamčuk – A. Garejev, Jo. Nättinen, Vicharev (C) – Geraskin (A), Guslistov, Kapustin – Petunin, Kodola, Vovčenko – J. Morozov, J. Jakovlev, Dumbadze.
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: I. Ježov (Kočetkov) – Vorobej, Pylenkov, Hultström, Voronkov, Golovkov (C), Borodkin, Pautov – Daugavinš (A), Danforth, Tedenby – Mojsejev, Děrgačov, Grebenščikov – Laričev, Malychin (A), Smolin – Ivanjuženkov, V. Popov, Kazakov – Bardakov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: I. Ježov (Kočetkov) – Vorobej, Pylenkov, Hultström, Voronkov, Golovkov (C), Borodkin, Pautov – Daugavinš (A), Danforth, Tedenby – Mojsejev, Děrgačov, Grebenščikov – Laričev, Malychin (A), Smolin – Ivanjuženkov, V. Popov, Kazakov – Bardakov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: D. Naumov – K. Olenin
Widownia: