Czelabińsk – Jekaterynburg | 4:3 (po dogrywce) | | | Omsk – Chabarowsk | 4:2 (koniec) | | | Czerepowiec – Sankt Petersburg | 2:3 (koniec) |
Niżny Nowogród – Helsinki | 3:2 (koniec) | | | Din. Mińsk – Podolsk | 4:3 (po dogrywce) | | | Dyn. Moskwa – Jarosław | 4:3 (po dogrywce) |
Soczi – CSKA Moskwa | 1:4 (koniec) |
finał
Avangard Omsk
4:2
(2:1, 1:0, 1:1)
Amur Chabarowsk
Składy i statystyki:
5. Boucher (Zernov, Jakupov), 6. Činachov (Knight, Chochlačov), 38. Knight (Činachov, Boucher), 60. Knight – 15. Pjanov (Rasskazov), 48. H. Zohorna (Sergijenko, Lugin)
Sędziowie: Ovčinnikov, Olenin – Strelcov, Parikov
Widownia: bez diváků
Spudłowany karny!:
Avangard Omsk:
Bobkov (Garipov) – Jemelin (C), Šaripzjanov, Pokka, Běreglazov, Kaski, Čisťakov, Gotovec – Činachov, Knight, Sekáč (A) – Jakupov, Zernov, Boucher – Chochlačov, K. Semjonov (A), Šumakov – Dědunov, Kablukov, N. Komarov – Gricjuk.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Alikin (Langhamer) – Sergijenko, Mašín, V. Vasiljev, Korjagin, Turbin (A), Kamalov, Zimin – Lugin, T. Zohorna (C), H. Zohorna – V. Butuzov, Rasskazov (A), Pjanov – Gorškov, Golubev, Polunin – Michasjonok, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Alikin (Langhamer) – Sergijenko, Mašín, V. Vasiljev, Korjagin, Turbin (A), Kamalov, Zimin – Lugin, T. Zohorna (C), H. Zohorna – V. Butuzov, Rasskazov (A), Pjanov – Gorškov, Golubev, Polunin – Michasjonok, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ovčinnikov, Olenin – Strelcov, Parikov
Widownia: bez diváků
Strzelcem bramki REID BOUCHER. Asysta Denis Zernov, Nail Jakupov.
Strzelcem bramki JEGOR ČINACHOV. Asysta Corban Knight, Alexandr Chochlačov.
Strzelcem bramki VALENTIN PJANOV. Asysta Kirill Rasskazov.
Strzelcem bramki CORBAN KNIGHT. Asysta Jegor Činachov, Reid Boucher.
Kara dla Avangard Omsk (Nail Jakupov – 2 min., przeszkadzanie).
Kara dla Amur Chabarowsk (Alexandr Gorškov – 2 min., uderzanie).
Strzelcem bramki HYNEK ZOHORNA. Asysta Jurij Sergijenko, Dmitrij Lugin.
Strzelcem bramki CORBAN KNIGHT.