CSKA Sofia – Young Boys | 0:1 (koniec) | | | Molde – Arsenal | 0:3 (koniec) | | | Braga – Leicester | 3:3 (koniec) |
AEK Atény – Zoria | 0:3 (koniec) | | | Sparta – Celtic | 4:1 (koniec) | | | Lille – AC Milan | 1:1 (koniec) |
Maccabi T.A. – Villarreal | 1:1 (koniec) | | | Karabach – Sivasspor | 2:3 (koniec) | | | Linz – Antwerp | 0:2 (koniec) |
CSKA Mos. – Feyenoord | 0:0 (koniec) | | | Wolfsberger – Dinamo Z. | 0:3 (koniec) | | | Gent – Crvena Zvezda | 0:2 (koniec) |
Slovan – Hoffenheim | 0:2 (koniec) | | | Cluj – AS Roma | 0:2 (koniec) | | | Dundalk – Rapid | 1:3 (koniec) |
Bayer – Hapoel BS | 4:1 (koniec) | | | Nice – Slavia | 1:3 (koniec) | | | Standard – Lech P. | 2:1 (koniec) |
Rangers – Benfica | 2:2 (koniec) | | | PSV – PAOK | 3:2 (koniec) | | | Granada – Omonia | 2:1 (koniec) |
Napoli – Rijeka | 2:0 (koniec) | | | Alkmaar – Sociedad | 0:0 (koniec) | | | Tottenham – Łudogorec | 4:0 (koniec) |
finał
AEK Atény
0:3
(0:0)
Zoria Ługańsk
72
|
Żółtą kartkę otrzymuje Stratos Svarnas (AEK Atény FC).
|
|
56
|
Żółtą kartkę otrzymuje André Simões (AEK Atény FC).
|
|
51
|
Żółtą kartkę otrzymuje Muamer Tanković (AEK Atény FC).
|
|
50. Jevhen Szachow (AEK)
|
||
50
|
Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Jevhen Szachow (AEK Atény FC).
|
|
44
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jevhen Szachow (AEK Atény FC).
|
Gole:
62. Gromov, 76. Kabajev (Ivaniseňa), 87. Jurczenko (kar.)
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 8:4. Rzuty rożne: 7:2. Spalone: 0:4. Foule: 12:11.
Sędziowie: Agajev – Zejnalov, Omireli
Widownia:
Kartki: 44. Szachow (AEK), 51. Tanković (AEK), 56. Simões (AEK), 72. Svarnas (AEK) 50. Szachow (AEK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 8:4. Rzuty rożne: 7:2. Spalone: 0:4. Foule: 12:11.
AEK Atény:
Athanasiadis – Svarnas (84. Vasilantonopoulos), Chygrynskiy, Nedelcearu – Bakakis (67. Galanopoulos), Szachow, Krstičić, Simões (C), Emanuel Insúa – Tanković (67. Ansárífárd), Livaja.
Zmiany: Theocharis, Tsintotas – Albanis, Ansárífárd, Botos, Galanopoulos, Hníd, Macheras, Christopoulos, Oliveira, Vasilantonopoulos, Sardelis.
Trener:
Zoria Ługańsk: Szewczenko (C) – Favorov, Verňdub, Abu Hanna, Ciganiks – Kočergin (83. Luňov), Ivaniseňa, Jurczenko (89. Perović) – Kabajev (89. Gryn), Hładkyj, Gromov (89. Sajjádmaneš).
Zmiany: Macapura, Vasilj – Gryn, Luňov, Nazaryna, Perović, Piddubnyj, Sajjádmaneš, Alefirenko.
Trener:
Zmiany: Theocharis, Tsintotas – Albanis, Ansárífárd, Botos, Galanopoulos, Hníd, Macheras, Christopoulos, Oliveira, Vasilantonopoulos, Sardelis.
Trener:
Zoria Ługańsk: Szewczenko (C) – Favorov, Verňdub, Abu Hanna, Ciganiks – Kočergin (83. Luňov), Ivaniseňa, Jurczenko (89. Perović) – Kabajev (89. Gryn), Hładkyj, Gromov (89. Sajjádmaneš).
Zmiany: Macapura, Vasilj – Gryn, Luňov, Nazaryna, Perović, Piddubnyj, Sajjádmaneš, Alefirenko.
Trener:
Sędziowie: Agajev – Zejnalov, Omireli
Widownia: