Zduńska Wola – Piast 1:10 (koniec) | AZS Darkomp – Lubawa 2:6 (koniec) | Jagiellonia – Jelcz-Laskowice 2:1 (koniec)
Rekord – FC Reiter 7:0 (koniec) | GI Malepszy – AZS UŚ 9:0 (koniec) | FIT-MORNING Gredar – Dreman 2:3 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
7:0 (4:0)
FC Reiter Toruń
Sobota 28.11.2020, 18:00 • Hala pod Dębowcem, Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa • 14. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:26:46)

Rekord Bielsko-Biała zaprezentował się we własnej hali jak na gospodarza oraz uczestnika Ligi Mistrzów przystało. Wynik 7:0 nie pozostawia złudzeń, której drużynie należał się w sobotnie popołudnie komplet punktów.

40

40
    Zabrakło skuteczności w ostatniej minucie spotkania Arturowi Popławskiemu. Niewykorzystany przedłużony rzut karny w ostatniej minucie konfrontacji.

40
    Krzysztof Iwanek napomniany żółtą kartką i przedłużony rzut karny dla Rekordu Bielsko-Biała.

38
    Kapitan gospodarzy ominął w środku pola dwóch przeciwników, ale nie znalazł miejsca do oddania strzału i jeszcze postanowił przegrać akcję przez skrzydło.

36
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki MATHEUS.

Trafienia Rekordu Bielsko-Biała nie tylko chodzą parami, ale nawet trójkami. Piłka skierowana do Matheusa i przyjezdnym po jego uderzeniu pozostało wznowić rywalizację od środka.

35
    Strzelcem bramki ALEX VIANA.

Grają jak z nut gospodarze w ostatnich minutach, a w ich szeregach pierwsze skrzypce gra Alex Viana. Nie ma czego zbierać z torunian. Są ponownie zdominowani.

35
    Strzelcem bramki KAMIL SURMIAK.

Kamil Surmiak ze swoim trafieniem. Kanonada wznowiona przez Rekord Bielsko-Biała po bezbarwnym fragmencie spotkania.

33
    Wymiana podań w centrum boiska. Po niej nie udało się wyklarować dogodnej sytuacji podbramkowej i niebawem futbolówka zmieniła właściciela. Przyda się obu drużynom więcej opanowania.

31
    Zero fauli na koncie Rekordu Bielsko-Biała, trzy przewinienia po stronie FC Toruń.

30
    Druga połowa żwawo przebiegającego widowiska na półmetku. Sytuacja generalnie kontrolowana przez gospodarzy, którzy nie pozwalają przeciwnikom pomarzyć realnie o odrobieniu strat.

27
    Ostra konfrontacja pod oczami sędziego. Ten natychmiast nabrał powietrza w płuca i gwizdnął. Obyło się bez kartki, ale następna taka konfrontacja może zakończyć się napomnieniem ostrzejszym niż słowne.

25
    Pojedynek szybkościowy blisko linii bocznej boiska. Zawodnicy starli się ze sobą i ostatecznie razem z futsalówką wylądowali poza placem. Sędziowie przyznali wznowienie gospodarzom.

23
    Jeszcze jedno ostre starcie i tym razem od rzutu wolnego wznowią grę wyżej notowani piłkarze. Ich przeciwnicy bronią po przerwie twardo oraz nieustępliwie.

22
    Konfrontacje w centralnej części boiska. Futsaliści nie przebierali w środkach, mimo to sędzia nie zdecydował się tym razem na użycie gwizdka. Arbiter pozwala pograć zawodnikom.

21

Rekord Bielsko-Biała absolutnie nie próżnuje na boisku i w generalnie jednostronnym pojedynku a wyraźną przewagę po 20 minutach. Do dubletu Alexa Viany po jednym golu dołożyli w pierwszej połowie Artur Popławski oraz Jan Janovsky.

20

Gole: 3. Viana, 8. Viana, 17. Popławski, 17. Janovsky, 35. Surmiak, 35. Viana, 36. Matheus

Kartki:   40. Iwanek (FCT)

Rekord Bielsko-Biała: Nawrat, Mura – Popławski, Budniak, Marek, Janovsky, Hutyra, Surmiak, Biel, Matheus, Alex Viana, Korpela, Bernardo.

FC Reiter Toruń: Iwański, Iwanek – Wojciechowski, Stolarski, Mikołajewicz, Waszak, Lewandowski, Wasilkiewicz, Kondej, Bocian.

Sędziowie: Steczko, Szymczyk – Ziach, Konieczny