Wisła Pł. – Pogoń | 0:0 (koniec) |
Zagłębie S. – Puszcza | 2:0 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Chrobry | 1:2 (koniec) |
Skra – Olimpia E. | 0:1 (koniec) | | | Śląsk II – Olimpia G. | 2:1 (koniec) | | | Chojniczanka – Hutnik | 4:1 (koniec) |
Bytovia – GKS K. | 1:2 (koniec) | | | Motor – Lech II P. | 1:0 (koniec) | | | KKS – Pogoń Sdl. | 0:1 (koniec) |
Wigry – Polkowice | 0:0 (poz.) |
Stal M. – Piast | 1:1 (3:4 po rz. karnych) |
FK Krasnodar – Rennes | 1:0 (koniec) | | | Basaksehir – RB Lipsk | 3:4 (koniec) | | | Sevilla – Chelsea | 0:4 (koniec) |
Borussia D. – Lazio | 1:1 (koniec) | | | Club Brugge – Zenit | 3:0 (koniec) | | | Juventus – Dynamo Kij. | 3:0 (koniec) |
Ferencvaros – FC Barcelona | 0:3 (koniec) | | | Man Utd – PSG | 1:3 (koniec) |
Sereď – Dunajska | 1:0 (koniec) |
finał
ŠKF Sereď
1:0
(0:0)
DAC1904 Dunajska Streda
Gole:
47. Morong
Posiadanie piłki: 31 % : 69 %.
Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 1:1. Rzuty rożne: 1:7. Spalone: 2:0. Foule: 37:14.
Sędziowie: Ziemba – Kováč, Hrmo
Widownia:
Kartki: 51. Bušnja (SER), 66. Mečiar (SER), 90+1. Morong (SER) – 51. Kalmár (DUN), 57. Rodolfo (DUN), 79. Nicolaescu (DUN) 69. Lačný (SER)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 31 % : 69 %.
Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 1:1. Rzuty rożne: 1:7. Spalone: 2:0. Foule: 37:14.
ŠKF Sereď:
Yakubu – Morong, Michalík, Ba, Mečiar (79. Slaninka) – Adekuoroye, Tatranský (70. Potoma) – Iván (79. Jureškin), Šumský (70. Beom-geun), Bušnja (90+6. Duranski) – Lačný.
Zmiany: Ayotunde – Slaninka, Jarovič, Jureškin, Duranski, Potoma, Beom-geun.
Trener:
DAC1904 Dunajska Streda: Jedlička – Rodolfo, Müller, Beskorovajnyj (84. Sharani), Davis – Schäfer – Nebyla (62. Nicolaescu), A. Balić, Kalmár (C) – Divković (90+5. Andzouana), Ramírez.
Zmiany: Száraz – Malý, Sommer, Njie, Andzouana, Sharani, Nicolaescu.
Trener:
Zmiany: Ayotunde – Slaninka, Jarovič, Jureškin, Duranski, Potoma, Beom-geun.
Trener:
DAC1904 Dunajska Streda: Jedlička – Rodolfo, Müller, Beskorovajnyj (84. Sharani), Davis – Schäfer – Nebyla (62. Nicolaescu), A. Balić, Kalmár (C) – Divković (90+5. Andzouana), Ramírez.
Zmiany: Száraz – Malý, Sommer, Njie, Andzouana, Sharani, Nicolaescu.
Trener:
Sędziowie: Ziemba – Kováč, Hrmo
Widownia:
Zmiana w drużynie ŠKF Sereď: z boiska schodzi Alex Iván, na boisku pojawia się Roko Jureškin.
Zmiana w drużynie ŠKF Sereď: z boiska schodzi Filip Tatranský, na boisku pojawia się Denis Potoma.
Żółtą kartkę otrzymuje Zsolt Kalmár (DAC 1904 Dunajska Streda).