0
13 23 19
Niedziela 06.12.2020, 14:45 • Hala Podpromie, Rzeszów • PlusLiga • 16. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:26:11)

Asseco Resovia Rzeszów wyraźnie lepsza niż przeciwnik. Wynik 3:0 nie zakłamuje boiskowej rzeczywistości. Najtrudniej o pokazanie wyższości nad GKS Katowice było w drugim secie, w którym gospodarze musieli przeprowadzić pościg. Fabian Drzyzga wybrany MVP spotkania.

Koniec meczu

25:19
    Konfrontacja zakończona atakiem ze środka przez Piotra Haina.

24:19
    Jeffrey Jendryk popełnił błąd serwisowy.

24:18
    Piłki meczowe po ataku Klemena Cebulja.

23:18
    Wiktor Musiał skutecznie z wykorzystaniem bloku. Przerwa na żądanie szkoleniowca Asseco Resovii Rzeszów.

23:17
    Adrian Buchowski powstrzymał efektownym blokiem Karola Butryna.

23:16
    Miłosz Zniszczoł zaserwował asa.

23:15
    Rafał Buszek popełnił błąd serwisowy.

23:14
    Karol Butryn w kontrataku na prawym skrzydle.

22:14
    Klemen Cebulj przymierzył w boisko w kontrataku.

21:14
    Jeffrey Jendryk efektownie zablokował przeciwnika na środku siatki.

20:14
    Kamil Kwasowski popełnił błąd serwisowy.

19:14
    Jeszcze podrygi katowiczan, którzy próbują uratować się przed trzysetową porażką.

19:13
    Fabian Drzyzga, Jeffrey Jendryk oraz Rafał Buszek poskromili Kamila Kwasowskiego potrójnym blokiem.

18:13
    Jeffrey Jendryk w trudniejszym fragmencie spotkania dla gospodarzy.

17:13
    Jakub Nowosielski zaserwował asa.

17:12
    Klemen Cebulj atakował sytuacyjnie z drugiej linii. Piłka poza boiskiem. Nic nie pomogła weryfikacja wideo.

17:11
    Swoimi pomyłkami w ofensywie GKS Katowice ułatwia przeciwnikom drogę po zwycięstwo.

16:11
    Kamil Kwasowski również pomylił się i zaatakował poza boisko. Przerwa na żądanie szkoleniowca GKS Katowice.

15:11
    Fatalny plas w siatkę i zmarnowany wysiłek Emanuela Kohuta w polu serwisowym.

14:11
    Kamil Kwasowski podsumował atakiem przyspieszone rozegranie.

14:10
    Karol Butryn uruchomiony na lewej stronie boiska.

13:10
    Nieudanie Klemen Cebulj, po którego plasowanym ataku piłka zaliczyła lądowanie poza boiskiem.

13:9
    Kiwka rozgrywającego okazała się zaskoczeniem dla Asseco Resovii Rzeszów.

13:8
    Piotr Hain prosto w boisko atakiem na środku siatki.

12:8
    Tym razem stracona piłka przez zespół z Podkarpacia.

12:7
    Jeffrey Jendryk poprawił po nieskutecznym ataku Klemena Cebulja.

11:7
    Wiktor Musiał swoimi atakami stara się zmobilizować do pościgu GKS Katowice.

11:6
    Rafał Buszek przytomnie zachował się w skomplikowanej sytuacji.

10:6
    Karol Butryn popełnił błąd serwisowy.

10:5
    Jeffrey Jendryk nie pozwolił swoim atakiem na zmniejszenie strat katowiczanom.

9:5
    Wiktor Musiał zmierzył boisko swoim atakiem po prostej.

9:4
    Rafał Buszek atakiem z wykorzystaniem bloku przeciwnika.

8:4
    Klemen Cebulj popełnił błąd serwisowy.

8:3
    Piotr Hain spokojnie w kontrataku po kolejnym potężnym serwisie Klemena Cebulja.

7:3
    Klemen Cebulj zaserwował asa.

6:3
    Karol Butryn konsekwentnie w rywalizacji ze swoim poprzednim zespołem.

5:3
    Emanuel Kohut znalazł sposób na przebicie się przez środek atakiem.

5:2
    Klemen Cebulj atakiem po sytuacyjnej wystawie Rafała Buszka. Przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych.

4:2
    Zbicie w kontrataku nie do obrony dla katowiczan.

3:2
    Atak Klemena Cebulja w środek pola katowiczan.

2:2
    Wiktor Musiał zameldował się atakiem po wejściu na boisko z kwadratu rezerwowych.

2:1
    Karol Butryn przymierzył atakiem po skosie w narożnik boiska.

1:1
    Adrian Buchowski atakiem. Miał przed sobą pojedynczy blok.

1:0
    Błąd serwisowy na początek trzeciego seta.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

Asseco Resovia Rzeszów zwyciężyła w secie, który długo nie układał się po jej myśli. Swój skuteczny pościg przeprowadziła przy skomplikowanych serwisach Fabiana Drzyzgi oraz Klemena Cebulja.

25:23
    Adrian Buchowski popełnił błąd serwisowy.

24:23
    Poprawili po samych sobie katowiczanie. Pierwsza piłka setowa obroniona.

24:22
    Piłki setowe po ataku Karola Butryna.

23:22
    Przebili się atakiem przez środek przyjezdni.

23:21
    Jakub Szymański nie zdołał na lewym skrzydle przebić się przez rzeszowski blok. Adrian Buchowski wszedł na boisko za zawodnika, który popełnił błąd.

22:21
    Emanuel Kohut popełnił błąd serwisowy.

21:21
    Klemen Cebulj popełnił błąd serwisowy po przerwie na żądanie.

21:20
    Asseco Resovia Rzeszów objęła prowadzenie w drugim secie. Przerwa na żądanie szkoleniowca katowiczan.

20:20
    Punkt dla gospodarzy. Ponownie blokiem Piotr Hain.

19:20
    Punkt dla gospodarzy.

18:20
    Punkt dla gości.

18:19
    Piotr Hain popracował blokiem na prawym skrzydle. Złapał Kamila Kwasowskiego.

17:19
    Klemen Cebulj przebił się przez blok na lewym skrzydle. Przerwa na żądanie w celu zdekoncentrowania serwującego Fabiana Drzyzgi.

16:19
    Klemen Cebulj zaatakował po przyjęciu.

15:19
    Piłka przyznana katowiczanom. Atakujący Jakub Jarosz nie przełożył dłoni na drugą stronę siatki.

15:18
    Rafał Buszek w drugim tempie atakiem.

14:18
    Mnożą się pomyłki po stronie Asseco Resovii Rzeszów. Po autowym ataku przerwa na żądanie szkoleniowca.

14:17

14:16
    Karol Butryn atakiem, a Asseco Resovia Rzeszów potrzebuje serii skutecznych akcji.

13:16
    Jakub Szymański zaserwował asa.

13:15
    Miłosz Zniszczoł odpowiedział na całe zamieszanie swoim atakiem.

13:14
    Rafał Buszek zakończył akcję, w której nie brakowało zamieszania po obu stronach siatki. Była weryfikacja wideo, ale sędziowie nie dostrzegli błędu przyjmującego Asseco Resovii Rzeszów.

12:14
    GKS Katowice buduje przewagę. Jakub Szymański pokazał potencjał w ataku.

12:13
    Kamil Kwasowski zaatakował potężnie z drugiej linii.

12:12
    Po przerwie na żądanie popisał się ekspresowo Piotr Hain.

11:12
    Pojedynczym blokiem Miłosz Zniszczoł na Piotrze Hainie. Przerwa na żądanie szkoleniowca Asseco Resovii Rzeszów.

11:11

11:10
    Rafał Buszek dostarczył piłkę rozgrywającemu i zabrał się za zakończenie akcji.

10:10
    Jakub Jarosz zaatakował skutecznie z drugiej linii.

10:9
    Asseco Resovia Rzeszów na prowadzeniu dzięki kontratakowi Karola Butryna.

9:9
    Klemen Cebulj poradził sobie w ataku na lewym skrzydle. Wyrównana rywalizacja na początku drugiego seta.

8:9
    Jakub Jarosz zaatakował z wykorzystaniem rzeszowskiego bloku.

8:8
    Fabian Drzyzga sprytnie kiwnął. Bez reakcji katowiczan.

7:8
    Nie zdążył blok do atakującego Miłosza Zniszczoła.

7:7
    Zaczynają coraz lepiej bronić katowiczanie i stąd Asseco Resovia Rzeszów.musi się napracować na swoje punkty.

6:7

6:6
    Karol Butryn bez pomyłki atakiem na lewym skrzydle.

5:6
    Jakub Szymański wykorzystał przechodzącą piłkę na siatce.

5:5
    W pierwszym tempie nie przebili się gospodarze, ale niebawem ponownie mieli możliwość przeprowadzenia ataku i wykorzystał ją Klemen Cebulj.

4:5

4:4
    Rafał Buszek w kontrataku i doprowadził do remisu.

3:4
    Karol Butryn zaatakował mocno poza boisko, ale był kontakt piłki z blokiem katowiczan.

2:4
    Kamil Kwasowski zaserwował asa.

2:3
    Szczęście w tym meczu zaczyna sprzyjać katowiczanom. Kamil Kwasowski trafił swoim atakiem w blok.

2:2
    Tym razem Klemen Cebulj zaatakował skutecznie z wykorzystaniem bloku.

1:2
    Denerwuje się na siebie Klemen Cebulj, ponieważ nie popisał się swoim zakończeniem akcji na lewym skrzydle.

1:1
    Timo Tammemaa odpowiedział gościom atakiem ze środka.

0:1
    Druga partia rozpoczęła się od skutecznego ataku Kamila Kwasowskiego z wykorzystaniem bloku.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

Asseco Resovia Rzeszów rozpoczęła mecz od bardzo mocnego uderzenia. Od początku prezentowała się lepiej od przeciwnika, a przy zagrywkach Klemena Cebulja z przyjezdnych nie było czego zbierać.

25:13
    Pierwsza partia podsumowana błędem serwisowym.

24:13
    Jan Nowakowski powstrzymał pojedynczym blokiem Piotra Haina.

24:12
    Pierwsza piłka setowa obroniona przez GKS Katowice, ale jest w podbramkowej sytuacji.

24:11

23:11

22:11
    Karol Butryn wrzucił piłkę między blok oraz siatkę swoim sytuacyjnym atakiem.

21:11
    Piotr Hain popisał się atakiem po dokładnym dograniu od Fabiana Drzyzgi.

20:11
    Ponownie gospodarze, którym już zapewne nikt i nic nie zagrozi w pierwszym secie.

19:11
    Bezwzględnie przeprowadzają swoje kontrataki siatkarze z Podkarpacia.

18:11

17:11
    Jakub Szymański popełnił błąd serwisowy.

16:11
    Fabian Drzyzga popełnił błąd serwisowy.

16:10
    Karol Butryn wystrzelił swoim atakiem ponad blokiem.

15:10
    Podręcznikowo wyprowadzony kontratak przez Jana Firleja oraz skutecznie atakującego Miłosza Zniszczoła.

15:9
    Timo Tammemaa popełnił błąd serwisowy.

15:8
    Klemen Cebulj uruchomiony na środku siatki w kontrataku. Druga przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych.

14:8
    Asseco Resovia Rzeszów podwójnym blokiem powstrzymała Jakuba Jarosza.

13:8
    Timo Tammemaa skutecznie obrócił swoim atakiem na środku siatki.

12:8

12:7
    Piłka przyznana gospodarzom po weryfikacji wideo. Znalazła się ona w polu zanim dotknął ją w obronie Dustin Watten.

11:7

11:6
    Jan Nowakowski zakończył akcję dobrym atakiem ze środka mimo potężnego serwisu Karola Butryna.

11:5
    Rafał Buszek przymierzył po prostej w koniec pola.

10:5
    Asseco Resovia Rzeszów jest skuteczniejsza w ofensywie.

9:5
    Kamil Kwasowski atakiem.

9:4

8:4
    Po powrocie na boisko zapunktowali goście.

8:3
    Mocne otwarcie gospodarzy i przerwa na żądanie szkoleniowca GKS Katowice.

7:3

6:3

6:2

5:2

4:2

4:1
    Karol Butryn nie przestraszył się podwójnego bloku i zaatakował skutecznie.

3:1
    Błąd serwisowy Rafała Buszka.

3:0
    Ponownie odpowiedzieli gospodarze kontratakiem.

2:0
    Kontratak z wykorzystaniem prawego skrzydła.

1:0
    Fabian Drzyzga uratował sytuację kiwnięciem po niedokładnym przyjęciu.

0:0

0:0
    Szóstki:

Resovia: Butryn, Buszek, Tammemaa, Drzyzga, Cebulj, Hain, Potera (l.)

GKS: Kwasowski, Nowakowski, Firlej, Szymański, Zniszczoł, Jarosz, Watten (l.)

Prezentacja drużyn w hali Podpromie.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu PlusLigi w Rzeszowie. Asseco Resovia zmierzy się w nim z GKS Katowice. Początek rywalizacji w hali Podpromie w niedzielę o godzinie 14:45.

Resovia znajduje się na dziewiątym miejscu w tabeli PlusLigi. Drużyna z Podkarpacia wywalczyła 15 punktów w rozegranych dotąd dziewięciu meczach. Jej strata do kolejnego przeciwnika z Katowic to trzy "oczka". W niedzielę spróbuje ona zbliżyć się do górnej połowy stawki.

Również w poprzednim meczu Resovia rywalizowała we własnej hali i wykorzystała ten atut. Drużyna prowadzona przez Alberto Giulianiego prezentowała się dobrze na Podpromiu i odniosła zwycięstwo 3:0 z Aluronem CMC Wartą Zawiercie.

GKS Katowice przystąpi do meczu w Rzeszowie po odniesieniu dwóch zwycięstw z rzędu. Drużyna z województwa śląskiego pokonała kolejno 3:1 Ślepsk Malow Suwałki oraz 3:2 Stal Nysa. Po raz drugi z rzędu postara się o zapunktowanie na wyjeździe.

Siatkarze z Katowic znajdują się w górnej połowie tabeli. GKS rozegrał o jedno spotkanie więcej niż Asseco Resovia Rzeszów. Po 10 kolejkach ma 18 punktów, a jego bilans to sześć zwycięstw oraz cztery przegrane. Między innymi dlatego zanosi się w niedzielę na wyrównane starcie.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:45.

Czas meczu: 1:16