Clearex – Red Devils 8:3 (koniec) | Nova Gliwice – FIT-MORNING Gredar 4:1 (koniec) | Dreman – GI Malepszy 2:4 (koniec)
AZS UŚ – Zduńska Wola 6:9 (koniec)
Dreman Exlabesa Opole Komprachcice
2:4 (0:2)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
Niedziela 06.12.2020, 19:00 • Hala sportowa OSiR, Komprachcice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 15 • 15. kolejka

36
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Strzelcem bramki ALEXANDRU GRIGORESCU.

Wynik coraz wyższy. Widać, że gracze ofensywni nie mają zamiaru oszczędzać tych odpowiedzialnych za bronienie. Alexandru Grigorescu drugim zawodnikiem, który zdołał ominąć swoim uderzeniem Michała Długosza.

33
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Strzelcem bramki PIOTR PIETRUSZKO.

Tym trafieniem Piotr Pietruszko prawdopodobnie zmniejszył do poziomu bliskiego zeru dramaturgię końcówki spotkania. Nie jest to klasyczny hat-trick, ale trzecie trafienie w jednym meczu i tak wypada docenić.

29

Piotr Pietruszko oddał drugie uderzenie do bramki przeciwnika i wyrasta na najskuteczniejszego zawodnika meczu. Ważna bramka dla zespołu z Leszna, ponieważ studzi on impet zbudowanego golem kontaktowym przeciwnika.

23
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Strzelcem bramki WADYM IWANOW.

Piłka trafiła w pobliże bramki przyjezdnych, a dobre uderzenie poddane przez Wadyma Iwanowa wznieca żar w gospodarzach. Złapali oni kontakt z GI Malepszy Futsalem Leszno.

19

Może jeszcze za wcześnie, żeby mówić o trafieniu do szatni, ale w końcówce pierwszej połowy futsalówka została ponownie skierowana do bramki gospodarzy. Tym razem przez Piotra Pietruszkę.

13
    Strzelcem bramki KACPER KONOPACKI.

GI Malepszy Futsal Leszno na prowadzeniu. Po nieco ponad 10 minutach rywalizacji przyjezdni udokumentowali jeden z ataków uderzeniem do bramki. Piłka trafiła do Kacpra Konopackiego, który wiedział, jak przymierzyć.

Gole: 23. Iwanow, 36. Grigorescu – 13. Konopacki, 19. Pietruszko, 29. Pietruszko, 33. Pietruszko

Kartki:   24. Suchodolski (OKO), 28. Burduja (OKO), 34. Fernandes (OKO)

Dreman Exlabesa Opole Komprachcice: Burduja, Lach – Krawców, Grigorescu, Karnatowski, Sapa, Grzywa, Suchodolski, Fil, Wnuk, Kilian, Małek, Fabijaniak, Fernandes.

GI Malepszy Arth Soft Leszno: Długosz, Charrier – Lisniczenko, Lisowski, Niedźwiedzki, Konopacki, Pietruszko, Bartnicki, Molicki, Wojciechowski, Radliński, Siecla, Olszak.

Sędziowie: Grabowski, Orliński – Biel, Dorocki