Saławat – Magnitogorsk | 1:3 (koniec) | | | Niżniekamsk – Kunlun | 4:5 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Din. Ryga | 3:4 (2:3 po rz. karnych) |
Sp. Moskwa – Helsinki | 3:2 (po dogrywce) |
finał
Saławat Jułajew Ufa
1:3
(0:1, 1:0, 0:2)
Metallurg Magnitogorsk
57:24
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Jegor Jakovlev – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
52:57
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Semjon Košelev – 2 min., opóźnianie gry / poruszona bramka).
|
|
51:48
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Grigorij Panin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
47:53
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Michail Vorobjov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
40:00
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Andrej Čibisov – 2 min., niesportowe zachowanie).
|
|
38:22
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Vjačeslav Soloduchin – 2 min., uderzanie).
|
|
33:38
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Philip Holm – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
22:56
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Igor Švyrjov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
11:36
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Alexandr Kadějkin – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
Składy i statystyki:
25. Hartikainen (Larsen, M. Granlund) – 4. S. Plotnikov (Minulin, Rasmussen), 53. Rasmussen (A. Nestrašil, J. Jakovlev), 60. S. Plotnikov
Sędziowie: Birin, Olenin – Nikolajev, Maximovskij
Widownia: 2433
Spudłowany karny!:
Saławat Jułajew Ufa:
Metsola (Tarasov) – Panin (C), Larsen, Koledov, Naumenkov, J. Birjukov, Alexejev, A. Semjonov – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – V. Žarkov (A), Chochrjakov, Kadějkin – Baranov, Kugryšev, M. Vorobjov – Gimatov, Soloduchin, Alaljkin – Pimenov.
Zmiany:
Trener:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – J. Jakovlev (A), Martynov, Holm, Minulin, Dronov, Zemčonok, Va. Antipin – S. Plotnikov (A), Rasmussen, Čibisov – Beck, Mozjakin (C), A. Nestrašil – Několenko, Pesonen, Karpov – Košelev, Jurov, Potěchin – Švyrjov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – J. Jakovlev (A), Martynov, Holm, Minulin, Dronov, Zemčonok, Va. Antipin – S. Plotnikov (A), Rasmussen, Čibisov – Beck, Mozjakin (C), A. Nestrašil – Několenko, Pesonen, Karpov – Košelev, Jurov, Potěchin – Švyrjov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Birin, Olenin – Nikolajev, Maximovskij
Widownia: 2433