Saławat – Magnitogorsk | 1:3 (koniec) | | | Niżniekamsk – Kunlun | 4:5 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Din. Ryga | 3:4 (2:3 po rz. karnych) |
Sp. Moskwa – Helsinki | 3:2 (po dogrywce) |
koniec po rz. karnych (2:3)
SKA Sankt Petersburg
3:4
(2:0, 1:2, 0:1 - 0:0)
Dinamo Ryga
63:12
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Linden Vey – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
60:38
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Vladimir E. Tkačjov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
47:48
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Stěpan Starkov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
40:57
|
Kara dla Dinamo Ryga (Jordan Murray – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
39:40
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Vladimir E. Tkačjov.
|
|
37:39
|
Kara dla Dinamo Ryga (Pavel Černov – 2 min., trzymanie).
|
|
29:27
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Igor Ožiganov – 2 min., zahaczanie).
|
|
24:36
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Kirill Marčenko – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
12:46
|
Kara dla Dinamo Ryga (Lauris Darzinš – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
10. Ivan Morozov (Tkačjov), 11. Strömwall (Trenin, Vey), 27. Strömwall (Kuzmenko) – 26. Maione (Paršin, P. Černov), 32. Lipon (Dzierkals, Murray), 52. Indrašis (Sotnieks), kar. Darzinš
Sędziowie: Morozov, Spirin – Gordenko, Zacharov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Ivan Morozov (PET)
0:1 Denis Paršin (RIG)
2. stan:
0:1 Kirill Marčenko (PET)
0:1 Jevgenij Gračov (RIG)
3. stan:
0:1 Malte Strömwall (PET)
0:1 J. C. Lipon (RIG)
4. stan:
1:1 Vladimir E. Tkačjov (PET)
1:1 Miks Indrašis (RIG)
5. stan:
2:1 Andrej Kuzmenko (PET)
2:2 Lauris Darzinš (RIG)
6. stan:
2:2 Denis Paršin (RIG)
2:2 Vladimir E. Tkačjov (PET)
7. stan:
2:3 Lauris Darzinš (RIG)
2:3 Andrej Kuzmenko (PET)
SKA Sankt Petersburg:
Berdin (s.n. Samonov) – Bengtsson, Galeňuk, Fantenberg, Ožiganov, Antipin, Dyblenko, A. Bělov – Ivan Morozov, Ketov, K. Marčenko – Burdasov, Kameněv, Kuzmenko – Tkačjov, Kemppainen, Švec-Rogovoj – Trenin, Starkov, Strömwall – Vey.
Zmiany:
Trener:
Dinamo Ryga: S. Galimov (Proskurjakov) – Vitásek, Sotnieks, Mamčics, Maione, Ošenieks, Zile, Murray, Scarlett – Lipon, Darzinš, Indrašis – P. Černov, Paršin, Švanenbergs – Zyrjanov, Gračov, Levin – Gegeris, Dzierkals, Berzinš.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dinamo Ryga: S. Galimov (Proskurjakov) – Vitásek, Sotnieks, Mamčics, Maione, Ošenieks, Zile, Murray, Scarlett – Lipon, Darzinš, Indrašis – P. Černov, Paršin, Švanenbergs – Zyrjanov, Gračov, Levin – Gegeris, Dzierkals, Berzinš.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Morozov, Spirin – Gordenko, Zacharov
Widownia: