Czelabińsk – Helsinki | 2:5 (koniec) | | | Czerepowiec – Din. Ryga | 4:2 (koniec) | | | Bars – Magnitogorsk | 3:0 (koniec) |
Din. Mińsk – Dyn. Moskwa | 2:3 (koniec) | | | Soczi – Kunlun | 3:4 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Niżniekamsk | 4:2 (koniec) |
finał
Severstal Czerepowiec
4:2
(1:0, 1:0, 2:2)
Dinamo Ryga
54:54
|
Kara dla Dinamo Ryga (Ondřej Vitásek – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika + 2 min., niesportowe zachowanie).
|
|
53:23
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Anton Sizov – 5 min., bójka).
|
|
53:23
|
Kara dla Dinamo Ryga (J. C. Lipon – 2 min.).
|
|
53:23
|
Kara dla Dinamo Ryga (J. C. Lipon – 5 min. + 10 min. kara indywidualna).
|
|
51:21
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Kirill Kapustin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
48:35
|
Kara dla Dinamo Ryga (Jevgenij Gračov – 2 min., trzymanie).
|
|
41:27
|
Kara dla Dinamo Ryga (Ondřej Vitásek – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
40:37
|
Kara dla Dinamo Ryga (Denis Paršin – 5 min. + Kara meczu, uderzanie).
|
|
39:58
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Shawn Lalonde – 2 min., uderzanie).
|
|
36:44
|
Kara dla Dinamo Ryga (Janis Švanenbergs – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
24:29
|
Kara dla Dinamo Ryga (Kristaps Zile – 2 min., trzymanie).
|
|
20:37
|
Kara dla Dinamo Ryga (Lauris Darzinš – 2 min., trzymanie).
|
|
10:47
|
Kara dla Dinamo Ryga (Reece Scarlett – 2 min., uderzanie).
|
|
6:05
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Vladislav Podjapolskij – 2 min., opóźnianie gry / poruszona bramka).
|
Składy i statystyki:
9. Vicharev, 23. J. Morozov (Liška), 43. Provolněv (J. Morozov, A. Garejev), 56. Lalonde (Kapustin, Provolněv) – 47. Dzierkals (Sotnieks), 54. Indrašis
Sędziowie: Bukin, Oskirko – Galimov, Kanifadin
Widownia:
Spudłowany karny!:
Severstal Czerepowiec:
Podjapolskij (Šugajev) – Provolněv, Vittasmäki, Lalonde, Adamčuk, Sizov, M. Tichonov – A. Garejev, A. Alexejev, Geraskin – Kodola, Vovčenko, Petunin – Liška, J. Jakovlev, J. Morozov – Vicharev, Kapustin, Kazakov – Dumbadze.
Zmiany:
Trener:
Dinamo Ryga: Proskurjakov (24. S. Galimov) – Vitásek, Sotnieks, Maione, Mamčics, Zile, Ošenieks, Scarlett, Sund – Lipon, Indrašis, Darzinš – Paršin, P. Černov, Rihards Bukarts – Gračov, Zyrjanov, Švanenbergs – Dzierkals, Gegeris, Berzinš.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dinamo Ryga: Proskurjakov (24. S. Galimov) – Vitásek, Sotnieks, Maione, Mamčics, Zile, Ošenieks, Scarlett, Sund – Lipon, Indrašis, Darzinš – Paršin, P. Černov, Rihards Bukarts – Gračov, Zyrjanov, Švanenbergs – Dzierkals, Gegeris, Berzinš.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bukin, Oskirko – Galimov, Kanifadin
Widownia: