Rekord – Nova Gliwice 8:2 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
8:2 (4:0)
PA Nova Gliwice
Środa 09.12.2020, 19:00 • Centrum Sport Rekord, Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 12

Druga połowa jeszcze ciekawsza od pierwszej. Mocno rozpoczęli ją piłkarze PA Nova Gliwice i tuż po rozpoczęciu pokonali bramkarza. Szybko jednak odpowiedzieli Rekordziści, którzy kontrolowali przebieg spotkania. Świetną zmianę w końcówce dał Twarkowski. Gdyby wykorzystał swoje okazje wynik mógł być jeszcze wyższy. Na otarcie łez, równo z syreną błąd obrońcy wykorzystał Borkowski i ustalił wynik meczu. (20:28:36)

40
    Gol dla PA Nova Gliwice!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ BORKOWSKI. Bramka padła równo z syreną! Borkowski przejął piłkę od Pawła Budniaka i wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

40
    PA Nova Gliwice mogła osłodzić sobie ten mecz drugą bramką. Maciej Małek dostał piłkę tuż przed bramką jednak naciskany przez obrońców nie zdołał celnie uderzyć.

40
    Michał Marek z bardzo ostrego kąta mocno i niecelnie nad bramka.

39
    Alex Viana odzyskał piłkę tuż przed bramką rywali, obsłużył Twarkowskiego ale ten trafia jedynie w boczną siatkę.

38
    Alex Viana znów próbuje swoich sił z daleka. Bramkarz odbija jednak piłkę.

36
    Twarkowski wszedł na boisko i od razu mógł podwyższyć wynik. Nie doszedł jednak do dośrodkowania Alexa Viany.

35
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ BIEL.
    Pewny strzał z przedłużonego karnego tuż przy słupku.

35
    Faul na Łukaszu Bielu. Przedłużony rzut karny dla gospodarzy.

35
    Świetna akcja Hiszpańskiego. Ograł rywala i był sam na sam z bramkarzem. Strzał jednak do zapomnienia.

34
    Zatović uciekał lewą stroną z szybką kontrą jednak wpadł w sidła Rekordzistów.

33
    Trzeci faul gospodarzy.

33
    Mura wychodzi spóźniony do długiej piłki i dochodzi do groźnego zderzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

30
    PAWEŁ BUDNIAK zaskoczył wszystkich! Strzela gola głową stojąc tyłem do bramki! Idealnie wrzucił mu piłkę Michał Marek. Piłkarze gości stanęli jak wmurowani.

29
    Drugie przewinienie Rekordu w tej połowie. Budniak przerywa kontrę gości jednak sędzia dopatrzył się faulu.

28
    Strzelcem bramki ALEX VIANA.
    Mocny strzał lewą nogą tuż pod poprzeczkę. Bramkarz bez szans.

27
    Dwa faule w ciągu minuty popełniają goście. Każdy kolejny to przedłużony rzut karny.

26
    Ponad bramką uderza Alex Viana. Dziś nie pokonał jeszcze bramkarza gości.

Dawid

Gole: 12. Ribeiro, 13. Popławski, 15. Marek, 20. Budniak, 22. Ribeiro, 28. Viana, 30. Budniak, 35. Biel – 21. Zatović, 40. Borkowski

Kartki:   16. Popławski (BIE) – 20. Wiśniowski (GLI)

Rekord Bielsko-Biała: Mura, Nawrat – Twarkowski, Hutyra, Surmiak, Biel, Ribeiro, Popławski, Budniak, Viana, Bernandino, Marek, Janovsky.
    PA Nova Gliwice: Szafrański, Hremza, Biskup – Mirga, Wołongiewicz, Wiśniowski, Borkowski, Węgiel, Kędziora, Hiszpański, Małek, Zatović.

Sędzia I: Damian Grabowski
    Sędzia II: Jakub Orliński
    Sędzia III: Szymon Wiercioch
    Sędzia czasowy: Henryk Bąk