Czarnogóra – Rosja | 23:24 (koniec) | | | Chorwacja – Rumunia | 25:20 (koniec) | | | Francja – Hiszpania | 26:25 (koniec) |
Holandia – Norwegia | 25:32 (koniec) |
finał
Francja
26:25
(16:10)
Hiszpania
18
|
Żółta kartka dla Hiszpania (Mireya González). (8:6)
|
|
10
|
Żółta kartka dla Francja (Pauline Coatanea). (5:2)
|
Francja | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | C. Darleux | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | A. Leynaud | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | PS | P. Coatanea | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | LS | S. Dembele-Pavlovic | 4/0 | 0 | 0 | ||
24 | K | B. Edwige | 0/0 | 0 | 1 | ||
20 | PR | L. Flippes | 1/0 | 0 | 0 | ||
26 | K | P. Foppa | 2/0 | 0 | 0 | ||
21 | LR | O. Kanor | 1/0 | 0 | 0 | ||
11 | PR | A. Kouyaté | 0/0 | 0 | 1 | ||
64 | PR | A. Lacrabere | 5/0 | 1 | 0 | ||
15 | LR | K. Niakate | 3/0 | 0 | 1 | ||
2 | ŚR | M. Nocandy | 1/0 | 0 | 0 | ||
27 | LR | E. Nze Minko | 2/0 | 0 | 0 | ||
19 | PR | O. Sercien-Ugolin | 1/0 | 0 | 0 | ||
6 | LS | C. Valentini | 2/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | G. Zaadi Deuna | 4/1 | 1 | 0 | ||
Łącznie | 26/1 | 2 | 1 | 3 | 0 | ||
Hiszpania | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | M. Castellanos Soanez | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | S. Navarro Gimenez | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | ŚR | S. Arderius | 2/0 | 0 | 0 | ||
6 | LR | C. Campos | 3/0 | 0 | 0 | ||
34 | ŚR | A. Fernandez | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | K | K. Gassama | 2/0 | 0 | 0 | ||
99 | PR | M. Gonzalez Alvarez | 2/0 | 0 | 0 | ||
27 | LR | L. Gonzalez Ortega | 2/0 | 0 | 0 | ||
17 | LS | J. Gutierrez Bermejo | 2/0 | 0 | 0 | ||
44 | K | A. Hernandez Serrador | 1/0 | 0 | 2 | ||
2 | PS | M. Lopez Herrero | 1/0 | 0 | 0 | ||
30 | LS | S. Lopez Jimenez | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | PS | C. Martin Berenguer | 9/5 | 1 | 1 | ||
25 | ŚR | N. Pena Abaurrea | 1/0 | 0 | 0 | ||
39 | PR | A. Rodriguez | 0/0 | 0 | 0 | ||
61 | K | L. Tchaptchet | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 25/5 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Francja:
Darleux, Leynaud – Nze Minko, Foppaová, Edwige, Kanor, Coatanea, Nocandy, Sercienová-Ugolinová, Zaadi, Dembele-Pavlovic, Kouyaté, Valentiniová, Flippes, Lacrabere, Niakate.
Zmiany:
Trener:
Hiszpania: Castellanosová, Navarro – González Ortega, Martín, Arderíus, Gassama, Pena, López Herrero, S. López, Campos, Gutiérrez Bermejo, Rodríguez, M. González, Hernández, Tchaptchet, Fernández.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Hiszpania: Castellanosová, Navarro – González Ortega, Martín, Arderíus, Gassama, Pena, López Herrero, S. López, Campos, Gutiérrez Bermejo, Rodríguez, M. González, Hernández, Tchaptchet, Fernández.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Lidacká, Lesiaková (obě POL)
Widownia: