ZAKSA – Trefl 3:0 (koniec) | MKS – Indykpol 0:3 (koniec) | Cuprum – GKS 2:3 (koniec)
G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
25 25 25
Trefl Gdańsk
0
17 21 22
Sobota 19.12.2020, 14:45 • Hala Azoty, Kędzierzyn-Koźle • PlusLiga • 18. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:26:40)

Konfrontacja na szczycie PlusLigi podsumowana po trzech setach. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle powiększa przewagę w tabeli nad grupą pościgową. W konfrontacji z Treflem Gdańsk była pewniejsza w działaniu, czego potwierdzeniem jest wynik 3:0. MVP został wybrany Kamil Semeniuk.

Koniec meczu

25:22
    Po przerwie na żądanie ostatni punkt w meczu został wywalczony przez Beniamina Toniuttiego.

24:22
    Marcin Janusz zaserwował asa. Przerwa na żądanie trenera gospodarzy Nikoli Grbicia.

24:21
    Pablo Crer przedłużył nadzieję gdańszczan.

24:20
    Bartłomiej Mordyl popełnił błąd serwisowy. Piłki meczowe.

23:20
    Po przerwie na żądanie trenera Michała Winiarskiego zapunktował atakiem Moritz Reichert.

23:19
    Ekspresowa poprawka w wykonaniu Kamila Semeniuka.

22:19
    Do tego Kamil Semeniuk nie przyzwyczaił. Pomyłka przyjmującego w ataku.

22:18
    Bartłomiej Mordyl nie pozwolił sobie na fałszywy ruch w ofensywie.

22:17
    Mariusz Wlazły popełnił błąd serwisowy.

21:17
    Mariusz Wlazły tym razem nie do poskromienia.

21:16
    David Smith popracował blokiem. Przypomniał o sobie!

20:16
    Jakub Kochanowski obsłużony rewelacyjnym dograniem przez Beniamina Toniuttiego.

19:16
    Mariusz Wlazły po powrocie z przerwy na żądanie na boisko.

19:15
    Potrafią przyspieszać w odpowiednich momentach gospodarze. Przerwa na żądanie trenera Michała Winiarskiego po ataku Kamila Semeniuka.