Białoruś – Rosja | 32:32 (koniec) | | | Algieria – Maroko | 24:23 (koniec) | | | Austria – USA | 0:0 (anuluj) |
Słowenia – Korea Płd. | 51:29 (koniec) | | | Austria – Szwajcaria | 25:28 (koniec) | | | Szwecja – Czechy | 0:0 (anuluj) |
Portugalia – Islandia | 25:23 (koniec) | | | Norwegia – Francja | 24:28 (koniec) | | | Szwecja – Macedonia Płn. | 32:20 (koniec) |
finał
Szwecja
32:20
(16:11)
Macedonia Północna
46
|
Kara dla Macedonia (Martin Velkovski). (24:15)
|
|
36
|
Kara dla Macedonia (Stojance Stoilov). (19:12)
|
|
30
|
Kara dla Szwecja (Fredric Pettersson). (16:11)
|
|
27
|
Kara dla Szwecja (Felix Claar). (14:10)
|
|
18
|
Kara dla Macedonia (Žarko Peševski). (9:9)
|
|
12
|
Kara dla Szwecja (Linus Persson). (8:6)
|
|
1
|
Kara dla Szwecja (Max Darj). (0:0)
|
Szwecja | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | M. Aggefors | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | A. Palicka | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | LR | J. Carlsbogard | 2/0 | 0 | 0 | ||
19 | ŚR | F. Claar | 2/0 | 0 | 1 | ||
5 | K | M. Darj | 4/0 | 0 | 1 | ||
28 | ŚR | J. Edvardsson | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | ŚR | J. Gottfridsson | 2/0 | 0 | 0 | ||
62 | PS | V. Chrintz | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | LR | A. Jönsson | 1/0 | 0 | 0 | ||
22 | LS | L. Pellas | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | PR | L. Persson | 6/0 | 0 | 1 | ||
11 | PS | D. Pettersson | 1/0 | 0 | 0 | ||
18 | K | F. Pettersson | 1/0 | 0 | 1 | ||
33 | PR | L. Sandell | 1/0 | 0 | 0 | ||
27 | LR | O. Sunnefeldt | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | LS | H. Wanne | 11/1 | 1 | 0 | ||
Łącznie | 32/1 | 1 | 0 | 4 | 0 | ||
Macedonia Północna | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | N. Mitrevski | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | M. Tomovski | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | LS | D. Dimitrioski | 0/0 | 0 | 0 | ||
29 | LR | D. Georgievski | 1/0 | 0 | 0 | ||
19 | PS | N. Kosteski | 2/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | C. Kuzmanoski | 1/0 | 0 | 0 | ||
18 | LR | F. Kuzmanovski | 1/0 | 0 | 0 | ||
7 | PR | K. Lazarov | 5/3 | 1 | 0 | ||
17 | K | N. Markoski | 1/0 | 0 | 0 | ||
97 | ŚR | M. Miševski | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | K | Ž. Peševski | 2/0 | 0 | 1 | ||
28 | PS | M. Popovski | 2/0 | 0 | 0 | ||
5 | K | S. Stoilov | 2/0 | 0 | 1 | ||
11 | LR | F. Taleski | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | ŚR | M. Tankoski | 2/0 | 0 | 0 | ||
4 | PR | M. Velkovski | 1/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 20/3 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Szwecja:
Palicka, Aggefors – Carlsbogärd, Darj, D. Pettersson, F. Pettersson, Claar, Pellas, Gottfridsson, L. Persson, Sunnefeldt, J. Edvardsson, Sandell, Chrintz, Wanne, A. Jönsson.
Zmiany:
Trener:
Macedonia Północna: Mitrevski, Tomovski – Velkovski, Stoilov, Dimitrioski, K. Lazarov, C. Kuzmanoski, Taleski, N. Markoski, F. Kuzmanovski, Kosteski, Tankoski, Popovski, D. Georgievski, Peševski, Miševski.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Macedonia Północna: Mitrevski, Tomovski – Velkovski, Stoilov, Dimitrioski, K. Lazarov, C. Kuzmanoski, Taleski, N. Markoski, F. Kuzmanovski, Kosteski, Tankoski, Popovski, D. Georgievski, Peševski, Miševski.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Jorum, Kleve (oba Nor.)
Widownia: