Białoruś – Korea Płd. | 32:24 (koniec) | | | Egipt – Czechy | 0:0 (anuluj) | | | Rosja – Słowenia | 31:25 (koniec) |
Maroko – Portugalia | 20:33 (koniec) | | | Austria – Francja | 28:35 (koniec) | | | Egipt – Macedonia Płn. | 38:19 (koniec) |
Chile – Szwecja | 26:41 (koniec) | | | Algieria – Islandia | 24:39 (koniec) | | | USA – Norwegia | 0:0 (anuluj) |
Szwajcaria – Norwegia | 25:31 (koniec) |
finał
Białoruś
32:24
(15:9)
Korea Południowa
58
|
Czerwona kartka dla Białoruś (Vladislav Kryvenka). (31:22)
|
|
12
|
Żółta kartka dla Białoruś (Oleg Astraszapkin). (4:4)
|
Białoruś | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
20 | B | A. Kiszow | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | B | I. Maroz | 0/0 | 0 | 0 | ||
98 | PR | M. Aljochin | 2/0 | 0 | 1 | ||
9 | PR | O. Astraszapkin | 2/0 | 0 | 0 | ||
74 | K | W. Bochan | 0/0 | 0 | 2 | ||
95 | ŚR | W. Gajduczenko | 2/0 | 0 | 2 | ||
23 | LS | A. Jurinok | 1/0 | 0 | 0 | ||
50 | K | A. Karałok | 5/0 | 0 | 1 | ||
17 | LS | W. Krywenka | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | ŚR | A. Kulak | 5/0 | 0 | 0 | ||
3 | LR | W. Kulesz | 0/0 | 0 | 0 | ||
47 | ŚR | A. Padšivalov | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | ŚR | A. Rudz | 1/0 | 0 | 1 | ||
62 | LR | K. Samojla | 3/0 | 0 | 1 | ||
43 | K | A. Selwasiuk | 3/0 | 0 | 1 | ||
55 | PS | N. Wajłupow | 8/1 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 32/1 | 0 | 1 | 9 | 1 | ||
Korea Południowa | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
88 | B | J. Jang | 0/0 | 0 | 0 | ||
77 | B | C. Lee | 1/0 | 0 | 0 | ||
19 | PR | S. Baek | 0/0 | 0 | 1 | ||
33 | LR | J. Kim | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | ŚR | Y. Jeon | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PS | M. Ju | 0/0 | 0 | 1 | ||
83 | ŚR | J. Kang | 0/0 | 0 | 0 | ||
28 | K | J. Kim | 5/0 | 1 | 0 | ||
26 | PS | J. Kim | 8/1 | 1 | 0 | ||
87 | PR | J. Kim | 4/2 | 0 | 0 | ||
24 | ŚR | M. Kim | 0/0 | 1 | 0 | ||
97 | K | T. Kim | 2/0 | 0 | 0 | ||
22 | LS | B. Lee | 4/2 | 1 | 0 | ||
13 | PS | J. Lee | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | LS | S. Lee | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | PS | C. Yu | 0/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 24/5 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Białoruś:
Kiszow, Maroz – Kulesz, Kulak, Rudz, Astraszapkin, Kryvenka, Jurinok, Selwasiuk, Padšivalov, Karałek, Vajlupov, Samolija, Bochan, Gajduczenko, Aljochin.
Zmiany:
Trener:
Korea Południowa: Lee Chang-woo, Jang Jun-young – Yu Chan-min, Lee Jun Hee, Baek Seung-geon, Lee Seung-min, Lee Byeong-Ju, Jeon Young-jae, Kim Myeong-jong, Kim Jin-young, Ju Myeong-han, Kim Jin-ho, Jae-soon Kim, Kang Jeong-gu, Kim Ji-un, Kim Tae-ung.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Korea Południowa: Lee Chang-woo, Jang Jun-young – Yu Chan-min, Lee Jun Hee, Baek Seung-geon, Lee Seung-min, Lee Byeong-Ju, Jeon Young-jae, Kim Myeong-jong, Kim Jin-young, Ju Myeong-han, Kim Jin-ho, Jae-soon Kim, Kang Jeong-gu, Kim Ji-un, Kim Tae-ung.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: