Śląsk – Novi Pazar 4:1 (koniec) | Wisła K. – MSK Żilina 2:2 (koniec) | Cracovia – Termalica 2:0 (koniec)
Wisła Pł. – Wigry 2:0 (koniec) | Raków – Mariupol 2:2 (koniec)
Wisła Kraków
2:2 (1:1)
MSK Żilina
Sobota 16.01.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Kraków • Spotkania towarzyskie

Bardzo ciekawe mecz sparingowy w Krakowie dobiegł końca! Ostatecznie Wisła zremisowała ze słowacką Ziliną 2:2. Dziękuję za uwagę! (14:49:48)

90

89
    Od autu na własnej połowie goście. Wysoko ustawieni są zawodnicy Petera Hyballi.

87
    A teraz w odpowiedzi goście! Jakimś cudem wybronili się miejscowi po uderzeniu Jambora z siedmiu metrów!

86
    Kolejna znakomita okazja Wisły zakończona niecelnym uderzeniem Starzyńskiego!
    85. Kiwior (WIS) - 2:2

Zdroj: youtube.com – Wisła Kraków

85
    Gol dla Wisły!
    Biała Gwiazda doprowadza do wyrównania! Po dośrodkowaniu Abramowicza z lewego skrzydła samobójcze trafienie zanotował JAKUB KIWIOR!

84
    Niedokładne zagranie Starzyńskiego, ale utrzymują się przy piłce krakowianie.

83
    Nie spieszą się ze wznowieniem gry z rzutu wolnego na własnej połowie boiska przyjezdni.

80
    Dobra szansa Wisły! Minimalnie nad poprzeczką uderzał Beqiraj!

79
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Żukow, na boisku pojawia się Boguski.
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Plewka, na boisku pojawia się Chuca.

78
    Przycisnęli w ostatnich minutach goście. Ekipa ze Słowacji od dłuższego czasu utrzymuje się przy piłce na połowie gospodarzy.

77
    Pewna interwencja Lisa po zbyt lekkim strzale głową jednego z rywali.

75
    Zablokowane uderzenie na bramkę Wisły i rzut rożny będą wykonywać rywale.

74
    Potrójna zmiana w Wiśle. Za Savicia, Yeboaha i Frydrycha na murawie meldują się Beqiraj, Starzyński i Klemenz.

73
    Nieco spokojniejszy fragment spotkania w Krakowie.

71
    Ostre wejście Frydrycha w środkowej strefie boiska i arbiter upomniał zawodnika Wisły żółtą kartką.

69
    Ogromne zamieszanie w polu karnym przyjezdnych! Po strzale Buksy przed utratą goli Zilinę uratował słupek!

68
    Znów uaktywnili się Wiślacy po stracie gola, podobnie jak w pierwszej połowie. Tym razem niecelne uderzenie na bramkę gości.

Gole: 37. Frydrych, 85. Kiwior (sam.) – 15. Jibril, 58. Kurminowski

Kartki:   13. Szot (WIS), 71. Frydrych (WIS)