AZS Darkomp – Clearex 4:4 (koniec) | Red Devils – Red Dragons 2:3 (koniec)
Red Devils Futsal Club
2:3 (2:3)
Red Dragons Pniewy
Niedziela 17.01.2021, 18:00 • Hala Centrum Park Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 19. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:49:56)

W pierwszej połowie pięć goli, a po przerwie małe rozczarowanie, ponieważ wynik nie zmienił się. Ostatecznie zadowoleni schodzą z boiska Red Dragons Pniewy, ponieważ odnieśli zwycięstwo 3:2 na terenie sąsiada w tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy. Adrian Skrzypek strzelił dwa gole, a jednego dołożył Mateusz Kostecki. Chojniczanie donili, ale ostatecznie nie zapunktowali.

40:00

39:20
    Po przechwycie Adrianowi Skrzypkowi nie udało się skierować dalekiego loba do opuszczonej bramki gospodarzy. Jeszcze przerwa na żądanie trenera Łukasza Frajtaga.

38:30
    Rozegranie zespołu z Pomorza na obrzeżach pola bramkowego przeciwnika. Zbyt wolno krążyła piłka między gospodarzami.

37:45
    Red Devils Chojnice rozpoczynają grę z wycofanym bramkarzem.

37:20
    Ogromna szansa Mateusza Kosteckiego po dograniu Andrija Bakłanowa. Po chwili ponowienie ataku w wykonaniu pniewian i futsalówka po próbie Adriana Skrzypka wylądowała na poprzeczce w bramce Red Devils Chojnice!

36:20
    Przerwa na żądanie szkoleniowca Red Devils Chojnice.

35:20
    Uderzenie Andrija Bakłanowa zostało zablokowane przez ustawionego w odpowiednim miejscu defensora. Piłka nie poleciała daleko w kierunku bramki Kevina Kollara.

34:50
    Odrobina zwolnienia przed ostatnimi atakami w rywalizacji czerwonych diabłów z czerwonymi smokami. Red Dragons muszą uważać na przekroczenie limitu fauli i sprokurowanie przedłużonego rzutu karnego.

33:30
    Piąte przewinienie popełnione przez futsalistów z Wielkopolski. Na dodatek żółtym kartonikiem został napomniany szkoleniowiec Red Devils Chojnice za zachowanie na ławce.

33:02
    Robert Świtoń napomniany żółtą kartką za przewinienie w kole środkowym. To drugi faul Red Devils Chojnice w drugiej połowie.

32:25
    Adrian Skrzypek zaatakował wysokim pressingiem Roberta Świtonia. Zrobiło się zamieszanie w polu bramkowym Red Devils Chojnice, ale sędziowie nie zauważyli w tej walce nic nieprzepisowego.

32:05
    Andrij Bakłanow powrócił na boisko i już zdążył oddać uderzenie. Zostało ono zablokowane przez twardo stojącego na nogach w defensywie Łukasza Sobańskiego.

31:15
    Przerwa w grze spowodowana niebezpiecznym zderzeniem Łukasza Błaszczyka z Andrijem Bakłanowem. Bramkarz zrobił krzywdę swojemu kompanowi z pola, który przynajmniej na razie nie jest w stanie kontynuować rywalizacji z chojniczanami.

30:15
    Druga połowa za półmetkiem i wynik wygląda tak samo jak na zakończenie pierwszej części. Rywalizacja po przerwie jest wyrównana i równie mocno pachnie wyrównaniem, jak i powiększeniem prowadzenia Red Dragons.

29:50
    Czwarte przewinienie pniewian w drugiej połowie meczu.

29:30
    Piłka sparowana na słupek przez Łukasza Błaszczyka. Nie pokonał go swoim kąśliwym uderzeniem z dystansy Mykyta Storożuk. Zapachniało wyrównaniem w Chojnicach.