Czechy – Chile | 0:0 (anuluj) | | | Korea Płd. – Rosja | 26:30 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Chile | 32:29 (koniec) |
Szwecja – Egipt | 24:23 (koniec) | | | Słowenia – Białoruś | 29:25 (koniec) | | | Portugalia – Algieria | 26:19 (koniec) |
Francja – USA | 0:0 (anuluj) | | | Francja – Szwajcaria | 25:24 (koniec) | | | Islandia – Maroko | 31:23 (koniec) |
Norwegia – Austria | 38:29 (koniec) |
finał
Korea Południowa
26:30
(15:15)
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej
53
|
Kara dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Alexandr Kotov). (23:27)
|
|
29
|
Kara dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Dmitrij Kiseljew). (13:14)
|
|
25
|
Kara dla Korea Południowa (Lee Seung-min). (12:12)
|
|
19
|
Kara dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Alexandr Kotov). (9:10)
|
|
13
|
Kara dla Korea Południowa (Kim Ji-un). (7:5)
|
|
9
|
Kara dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Alexandr Jermakov). (4:5)
|
|
7
|
Kara dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Sergej Kosorotov). (2:3)
|
Korea Południowa | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
98 | B | J. An | 0/0 | 0 | 0 | ||
77 | B | C. Lee | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | PR | S. Baek | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | LR | J. Kim | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | ŚR | Y. Jeon | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | LS | D. Jo | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PS | M. Ju | 0/0 | 0 | 0 | ||
83 | ŚR | J. Kang | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | K | H. Kim | 0/0 | 0 | 0 | ||
28 | K | J. Kim | 5/0 | 1 | 0 | ||
26 | PS | J. Kim | 4/0 | 0 | 0 | ||
87 | PR | J. Kim | 8/4 | 1 | 1 | ||
97 | K | T. Kim | 6/0 | 0 | 0 | ||
22 | LS | B. Lee | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | PS | J. Lee | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | LS | S. Lee | 2/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 26/4 | 2 | 1 | 2 | 0 | ||
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
87 | B | W. Kirejew | 0/0 | 0 | 0 | ||
B | S. Tretynko | 0/0 | 0 | 0 | |||
78 | K | P. Andrejew | 5/0 | 0 | 0 | ||
97 | PS | A. Fokin | 1/0 | 0 | 0 | ||
30 | K | A. Jermakow | 2/0 | 0 | 1 | ||
22 | K | W. Kasatkin | 1/0 | 0 | 0 | ||
5 | PR | D. Kiseljew | 3/0 | 0 | 1 | ||
24 | PS | D. Kornew | 5/0 | 0 | 0 | ||
99 | LR | S. Kosorotow | 1/1 | 0 | 1 | ||
17 | PR | A. Kotow | 4/0 | 0 | 2 | ||
28 | ŚR | S. Kudinow | 1/0 | 0 | 0 | ||
23 | LS | R. Ostaščenko | 1/0 | 0 | 0 | ||
44 | LS | I. Soroka | 2/1 | 0 | 0 | ||
33 | PS | D. Sziszkariew | 0/0 | 0 | 0 | ||
55 | LR | A. Valjullin | 0/0 | 0 | 0 | ||
89 | ŚR | D. Żytnikow | 4/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 30/2 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Korea Południowa:
Lee Chang-woo, An Jae-pil – Kim Hyeon-woo, Lee Jun Hee, Baek Seung-geon, Lee Seung-min, Lee Byeong-Ju, Jeon Young-jae, Kim Jin-young, Ju Myeong-han, Kim Jin-ho, Jo Dong Hyun, Jae-soon Kim, Kang Jeong-gu, Kim Ji-un, Kim Tae-ung.
Zmiany:
Trener:
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej: Kirejew, Tretynko – Kotov, Kiseljew, Kasatkin, Ostaščenko, Korněv, Kudinov, Jermakov, Sziszkariew, Soroka, Valjullin, Kosorotov, Fokin, Żytnikow, Andrejev.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej: Kirejew, Tretynko – Kotov, Kiseljew, Kasatkin, Ostaščenko, Korněv, Kudinov, Jermakov, Sziszkariew, Soroka, Valjullin, Kosorotov, Fokin, Żytnikow, Andrejev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Belkhiri, Hamidi (oba Alžírsko)
Widownia: