NY Islanders – Boston | 1:0 (koniec) | | | Toronto – Winnipeg | 3:1 (koniec) | | | Philadelphia – Buffalo | 1:6 (koniec) |
St. Louis – San Jose | 5:4 (koniec) | | | Nashville – Carolina | 2:4 (koniec) | | | Calgary – Vancouver | 5:2 (koniec) |
Edmonton – Montreal | 1:3 (koniec) | | | Anaheim – Minnesota | 1:0 (koniec) | | | Vegas – Arizona | 4:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Sankt Petersburg | 1:3 (koniec) | | | Magnitogorsk – Jarosław | 4:1 (koniec) | | | Czelabińsk – Omsk | 2:3 (koniec) |
Saławat – Czerepowiec | 4:2 (koniec) | | | Bars – Din. Ryga | 4:5 (po dogrywce) | | | Kunlun – Chabarowsk | 2:3 (po dogrywce) |
Niżny Nowogród – Niżniekamsk | 7:1 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Sp. Moskwa | 2:1 (koniec) | | | Helsinki – Barys | 1:4 (koniec) |
Soczi – Din. Mińsk | 2:3 (po dogrywce) | | | Podolsk – Novosibirsk | 3:1 (koniec) |
finał
Traktor Czelabińsk
2:3
(0:2, 1:1, 1:0)
Avangard Omsk
38:24
|
Kara dla Avangard Omsk (Kirill Semjonov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
31:18 Oleg Jevenko (CLJ)
|
||
31:18
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Oleg Jevenko – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
31:18
|
Kara dla Avangard Omsk (Ilja Kablukov – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
17:30
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Dmitrij Ogurcov – 2 min., trzymanie).
|
|
15:04
|
Kara dla Avangard Omsk (Ilja Kovalčuk – 2 min., niesportowe zachowanie).
|
|
11:19
|
Kara dla Avangard Omsk (Alexej Jemelin – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
02:46
|
Kara dla Avangard Omsk (Alexej Jemelin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
40. Osnovin (Kravcov, Hyka), 45. Bailen (Hyka, Sedlák) – 1. Zernov (Kovalčuk), 12. Běreglazov (Dědunov), 22. Jakupov (Čudinov, Kovalčuk)
Sędziowie: Vasiljev, Sidorenko – Ivanov, Bersenjov
Widownia: 2 720
Spudłowany karny!:
Traktor Czelabińsk:
Will (Fedotov) – Manuchov, Pilut, Bailen, Tělegin, Karpuchin (C), D. Bodrov (A), Jevenko, Ogurcov – Åberg (A), Byvalcev, Kalinin – Hyka, Sedlák, Kravcov – Švarjov, D. Iljin, Osnovin – Lukin, Karlin, Avcin.
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Bobkov (Hrubec) – Kaski, Jemelin (C), Čudinov, Běreglazov, Gončarov, Gotovec, Čisťakov – Boucher, Knight, K. Kostin (A) – Jakupov, Zernov, Kovalčuk – Chochlačov, K. Semjonov, Dědunov – A. Potapov, Stas (A), Kablukov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Bobkov (Hrubec) – Kaski, Jemelin (C), Čudinov, Běreglazov, Gončarov, Gotovec, Čisťakov – Boucher, Knight, K. Kostin (A) – Jakupov, Zernov, Kovalčuk – Chochlačov, K. Semjonov, Dědunov – A. Potapov, Stas (A), Kablukov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Vasiljev, Sidorenko – Ivanov, Bersenjov
Widownia: 2 720